Choć finał konkursu przebiegł bez żadnych problemów, w ostatniej chwili z uczestnictwa w wydarzeniu wycofała się Ola Ciupa. Modelka miała zasiąść z jury i oceniać kandydatów na najpiękniejszego Polaka. Niestety, jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, gwiazda musiała zrezygnować, bo nagle zachorowała.
Jesteśmy ciekawi, czy modelka zgadza się z werdyktem, który został podjęty bez niej. Może głos Ciupy zmieniłby kolejność na podium?
Życzymy Oli Ciupie dużo zdrowia!