NewsyCo się stało z zębami Oli Ciupy?! Z bliska widać wszystkie niedoskonałości. Konieczny był bonding

Co się stało z zębami Oli Ciupy?! Z bliska widać wszystkie niedoskonałości. Konieczny był bonding

Ola Ciupa
Ola Ciupa
Sebastian

10.02.2022 06:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ola Ciupa jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych blondynek w polskim show-biznesie. Pierwsze kroki ku wielkiej karierze stawiała już w wieku nastoletnim, kiedy próbowała swoich sił w konkursach piękności. W 2013 roku została I wicemiss Mazowsza, a także dotarła do ścisłego finału wyborów Miss Polski. Wkrótce jej potencjał dostrzegła stacja iTV, która złożyła jej ofertę nie do odrzucenia. W efekcie została prowadzącą program Discostacja.

Ten rok niewątpliwie był dla niej przełomowy. To właśnie wtedy pojawiła się również w teledysku Cleo i Donatana do piosenki My Słowianie. Skąpo ubrana i wykonująca dwuznaczne ruchy, w mig zyskała zainteresowanie. Klip na ten moment obejrzano ponad 81 milionów razy. Modelka jeździła w trasy koncertowe, podczas których prezentowała zmysłową choreografię z teledysku. Towarzyszyła jej także podczas Eurowizji w 2014 roku.

Szeroko komentowany występ zapewnił Ciupie kolejne propozycje. Została prezenterką w muzycznej stacji Eska TV, a także zaangażowano ją do programu Celebrity Splash!, w którym skakała z wysokości do wody.

Choć nie może narzekać na brak zajęć, udało jej się ułożyć życie prywatne. Po rozstaniu z youtuberem Dannym Ferrerim związała się z Jakubem Flasem, który w sieci jest znany pod pseudonimem Kubańczyk. Mężczyzna, kiedy był pewien swoich uczuć, postanowił poprosić blond piękność o rękę. Ola niemal od razu przyjęła pierścionek.

Ola Ciupa przeszła zabieg rekonstrukcji zębów. Pokazała efekt

Ola Ciupa przez lata kariery zebrała wokół siebie sporą rzeszę fanów. Na samym Instagramie śledzi ją ponad 700 tysięcy użytkowników. To tam regularnie pokazuje swoje życie codzienne oraz informuje o nowych projektach. Tym razem, aby jeszcze bardziej zbliżyć się do obserwatorów, udostępniła im specjalny "kafelek", w którym można było zadawać jej pytania.

Jedna z internautek korzystając z okazji, poprosiła o pokazanie efektu przed i po bondingu, czyli zabiegu, który stosuje się w ramach stomatologii estetycznej. Dokładnie mówiąc, polega on na mikroinwazyjnej odbudowie estetycznej zębów przy użyciu żywic kompozytowych. Rekonstrukcja polega na wypełnieniu wszelkich ubytków. Ola długo nie kazała się namawiać. Natychmiast pochwaliła się efektem.

Zdjęcie dostępne jest w naszej galerii. Podoba wam się efekt zabiegu?

Ola Ciupa z nowym pierścionkiem
Ola Ciupa z nowym pierścionkiem
Obraz
Ola Ciupa na pokazie THECADESS
Ola Ciupa na pokazie THECADESS
Ola Ciupa i Jakub Flas - premiera "Pętli" Patryka Vegi
Ola Ciupa i Jakub Flas - premiera "Pętli" Patryka Vegi
Ola Ciupa i Kubańczyk zaręczyli się
Ola Ciupa i Kubańczyk zaręczyli się
Ola Ciupa - film DJ, premiera
Ola Ciupa - film DJ, premiera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także