NewsyOla Ciupa wydała fortunę na nowe auto. "Stare" audi sprzed dwóch lat już jej nie wystarczało

Ola Ciupa wydała fortunę na nowe auto. "Stare" audi sprzed dwóch lat już jej nie wystarczało

Ola Ciupa
Ola Ciupa
Sebastian

05.10.2021 05:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ola Ciupa dała się poznać szerszej publiczności, występując z Cleo na Eurowizji. Najpierw zmysłowo ubijała masło w teledysku My Słowianie, a potem prężąc swe wdzięki, robiła pranie na oczach całej Europy, co zapewniło jej miejsce w show-biznesie.

Szeroko komentowany występ przyczynił się do tego, że celebrytka otrzymywała propozycje prowadzenia programów rozrywkowych. Zapraszana także była do telewizyjnych shows takich jak: Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia, Top Chef oraz Damy i wieśniaczki. Obecnie spełnia się w roli DJ-a i prezenterki.

Ola Ciupa kupiła nowe auto warte fortunę

Dwa lata temu celebrytka wydała fortunę na nowe auto. Jej wyborem było audi a5 sportback. Samochód posiada automatyczną skrzynię biegów oraz napęd na cztery koła. Nie wiadomo jaką wersję silnika wybrała modelka, ale warto zaznaczyć, że najlepszy pozwala na rozpędzenie się do nawet 285 km/h.

Cena takiej machiny rozpoczyna się od ponad 180 tysięcy złotych. Ola zdecydowała się jednak na parę dodatków – m.in. jasną tapicerkę, która znacznie powiększyła kwotę końcową.

Jak się okazuje, Oli nie wystarcza już poprzednie auto. Na swoim Instagramie poinformowała, że zdecydowała się na zakup nowego:

Szukałam ostatnio auta dla siebie, chce zmienić moje audi a5 i zdecydowałam się na audi a5. Wyszedł fajny lift i doszlam do wniosku, że wciąż jest to moje wymarzone, idealne dla mnie auto.

Tak jak poinformowała celebrytka, w tym roku wyszła odświeżona wersja audi a5. Nie mogąc znaleźć lepszego czterokołowca, Ola zdecydowała się na zakup tego samego modelu po liftingu. Wydawałoby się, że to już koniec zmartwień modelki – tymczasem nic podobnego. Na Słowiankę spadła kolejna, trudna decyzja do podjęcia. Poprosiła fanów o pomoc:

Doradźcie tylko zastanawiam się czy wziąć szare czy czarne ? Dodam, że to które mam teraz jest czarne, dlatego myślę o innym kolorze – napisała, rozmyślając.

Obserwatorzy niemalże jednogłośnie twierdzą:

Wybierz szare! Jest naprawdę oryginalne.

Myślicie, że Ola skorzysta z rady internautów i zdecyduje się na nową brykę w kolorze szarym?

Ola Ciupa z nowym autem
Ola Ciupa z nowym autem
Ola Ciupa z nowym autem
Ola Ciupa z nowym autem
Ola Ciupa z nowym autem
Ola Ciupa z nowym autem
Ola Ciupa na Eurowizji
Ola Ciupa na Eurowizji
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także