NewsySynek Odety Moro wyrósł na małego przystojniaka. Najnowsze zdjęcia Lwa to sama słodycz

Synek Odety Moro wyrósł na małego przystojniaka. Najnowsze zdjęcia Lwa to sama słodycz

Odeta Moro z synem
Odeta Moro z synem
Magda Kwiatkowska
21.09.2020 06:00

Odeta Moro w pełni poświęca się małemu Lwowi, choć skutecznie udaje jej się dzielić obowiązki pomiędzy macierzyństwem a pracą. Stale dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami 2-letniego synka i już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że w ostatnim czasie chłopczyk bardzo się zmienił.

Odeta Moro pokazała nowe zdjęcia synka. Jak wygląda Lew?

Odeta Moro jest matką dwójki dzieci. Córkę, Sonię, urodziła w 2003 roku, a jej ojcem jest dziennikarz Michał Figurski. Ich małżeństwo nie przetrwało i przez blisko dwa lata gwiazda była samotną matką. Wszystko zmieniło się w 2016 roku, gdy związała się z przedsiębiorcą – Konradem Komornickim. Po blisko dwóch latach para powitała na świecie ich pierwsze dziecko, któremu dali na imię Lew.

Chłopiec stał się pociechą rodziny. Mimo że między nim a starszą siostrą jest 15 lat różnicy, Odeta świetnie radzi sobie z wychowywaniem Lwa. Przyznała, że dzieci, to dla niej sens życia:

Kocham nad życie. Zabraliście mi trochę czasu, urody i zdrowia, wolności też kapkę... ale to największa przyjemność mojego życia–mieć Was! – napisała w publicznym liście do swoich pociech.

To zdecydowanie najważniejsza rola w życiu dziennikarki, której z chęcią się oddaje. Macierzyństwo, choć trudne, niesie za sobą wiele przyjemnych sytuacji, które nie zawsze doceniamy. Odeta na zdjęciach stara się uchwycić ulotne chwile z życia jej synka i chętnie dzieli się nimi ze swoimi obserwatorami.

Tak jak i innym mamom, jej również zdarza się popełniać błędy, jednak nie robi z tego wielkiej tragedii. Na najnowszym zdjęciu pokazała, jak 2-letni Lew zajęty jest oglądaniem bajek na jakimś urządzeniu i jest tym w pełni zaabsorbowany. Mama uważnie przygląda się chłopcu, zauważając, że ma piękny nos:

Od wieków słyszę że mam nos idealny, podobno najlepszy w polskim show-biznesie i to własny! Teraz znalazłam godnego następcę...

Chłopiec w ciągu ostatnich dwóch lat bardzo się zmienił. Rośnie z niego przystojny młody mężczyzna o blond loczkach. Jest łudząco podobny do swojej starszej siostry!

Sonia Figurska i Lew Moro-Komornicki
Sonia Figurska i Lew Moro-Komornicki
Obraz
Obraz
Obraz
Sonia Figurska poprowadzi "Teleranek"
Sonia Figurska poprowadzi "Teleranek"
Sonia Figurska poprowadzi "Teleranek"
Sonia Figurska poprowadzi "Teleranek"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także