Na tę okazję Kinga wybrała klasyczną stylizację - białą, rozpinaną bluzkę oraz ciemne spodnie. Stylizacje zwieńczyła sztybletami na obcasie.
Zobaczcie w naszej galerii, jak się prezentowała. Aktorka zdecydowanie nie powinna już chudnąć.
Dziś odbyła się konferencja prasowa filmu "Wszystko gra". Oprócz Agnieszki Glińskiej, Agustina Egurroli oraz Elizy Rycembel przyszła także odchudzona Kinga Preis. Aktorka jest jeszcze szczuplejsza niż na festiwalu w Gdyni, gdzie pokazała męża. To zasługa mądrej i zbilansowanej diety i ruchu.
Na tę okazję Kinga wybrała klasyczną stylizację - białą, rozpinaną bluzkę oraz ciemne spodnie. Stylizacje zwieńczyła sztybletami na obcasie.
Zobaczcie w naszej galerii, jak się prezentowała. Aktorka zdecydowanie nie powinna już chudnąć.