NewsyOd sprzedawczyni w mięsnym do gwiazdy telewizji. Agnieszka Dziekan opowiada: "Ślizgałam się na świeżym smalcu"

Od sprzedawczyni w mięsnym do gwiazdy telewizji. Agnieszka Dziekan opowiada: "Ślizgałam się na świeżym smalcu"

Agnieszka Dziekan będzie prowadzić "Koło fortuny"
Agnieszka Dziekan będzie prowadzić "Koło fortuny"
Źródło zdjęć: © Instagram.com

17.05.2024 14:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Dziekan zastąpi Izabellę Krzan w "Kole Fortuny", w związku z czym media zaczęły spekulować, że zostanie ona nową gwiazdą TVP. Zanim jednak dostała się do telewizji, zajmowała się zupełnie czymś innym. Jaka jest przeszłość zawodowa prezenterki?

W trakcie wielkich zmian dotyczących Telewizji Polskiej, niektóre gwiazdy kojarzące się z poprzednią władzą, musiały opuścić swoje stanowiska. Doceniono jednak niektórych reporterów i zdecydowano się ich nie zwalniać. Wśród nich znalazła się m.in. Agnieszka Dziekan. Prezenterka prowadzi w "Pytaniu na śniadanie" pogodę, a już niedługo zostanie także prowadzącą jednego z popularnych teleturniejów. Kim jest Agnieszka Dziekan?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Historia Agnieszki Dziekan

Dziekan pochodzi ze Starachowic, gdzie ukończyła Liceum Ogólnokształcące. Gdy zdała maturę wyjechała na studia do Wrocławia i tam po raz pierwszy zetknęła się z pracą w telewizji. Miała 18 lat, kiedy wygrała casting do tamtejszej stacji regionalnej i w ten sposób zaczęła prezentować pogodę.

Z biegiem lat pojawiała się też w innych formatach takich jak "Dzień dobry Polsko", czy magazynie kulturalnym "Lajk". Teraz z kolei widzowie zobaczą ją w nowej roli w programie "Koło fortuny", gdzie zastąpi Izabellę Krzan.

Praca Agnieszki Dziekan zanim trafiła do telewizji

Zanim jednak prezenterka zapracowała sobie na ugruntowaną pozycję w telewizji, podejmowała się różnych prac, które pozwalały jej się utrzymać. Media dotarły do jednej z jej wypowiedzi, w których mówiła o swojej pierwszej pracy. Okazuje się, że Dziekan pracowała w zakładzie mięsnym w swoim mieście, sprzątała hale, a nawet prała brudne fartuchy rzeźników.

Ciężko było mi tam oddychać, ślizgałam się na świeżym smalcu. Widząc tak ciężkie warunki pracy, chciałam rozwiązać umowę. Doszłam jednak do wniosku, że wytrwam i przez trzy miesiące pracowałam w takich warunkach

- wspominała prezenterka kilka lat temu.

Uwierzylibyście, że ta utalentowana i sympatyczna prezenterka, zanim dostała się do telewizji pracowała w takim miejscu?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także