NewsyMarta Grycan z córkami powracają do show-biznesu? Jedno zdjęcie może być tego zapowiedzią...

Marta Grycan z córkami powracają do show-biznesu? Jedno zdjęcie może być tego zapowiedzią...

Szczupła Marta Grycan pokazała choinkę
Szczupła Marta Grycan pokazała choinkę
Rafał Kowalski
02.08.2016 21:50

Jeszcze kilka lat temu to właśnie Marta Grycan z córkami były jednymi z najbardziej pożądanych gwiazd polskiego show-biznesu. Niestety, od jakiegoś czasu słuch o nich zaginął. W mediach pojawiło się kilka wersji takiego obrotu spraw, jednak jedna z nich wydaje się najbardziej prawdopodobna.

Wszystko wskazuje na to, że rodzina Grycanów niedługo znów pojawi się na ściankach. Od kilku miesięcy Marta Grycan nie rozpieszcza swoich fanów na Instagramie, jednak po długiej przerwie nareszcie dodała nowe zdjęcie! Jego bohaterką jest córka Victoria, która obchodziła urodziny. Pod fotografią dumna mama napisała:

Wszystkiego najlepszego, moje słoneczko! Jestem taka szczęśliwa, że jesteś moją córką. Jesteś moją najlepszą przyjaciółką. Kocham Cię nad życie, jak stąd na księżyc i z powrotem. Jestem z Ciebie dumna, jesteś źródłem mojej siły i niekończącej się inspiracji. 20 lat tamu Wszechświat zesłał mi najpiękniejszy prezent, o jakim mogłam marzyć. Twoja piękna dusza wybrała mnie. Jesteś perfekcyjna na zewnątrz i w środku. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia

Tęsknicie za Grycankami?

Nowe zdjęcie na Instagramie Marty Grycan
Nowe zdjęcie na Instagramie Marty Grycan
43. urodziny Marty Grycan
43. urodziny Marty Grycan
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także