Na pewno nie wezmę ślubu po to, by... ładnie się ubrać. Nie spieszę się do zamążpójścia. Dla mnie scementowaniem związku jest dziecko, a nie dokument urzędowy lub przysięga złożona w obecności kiluset gości - powiedziała tancerka w "Twoim Imperium".
Para nie zgadza się także w kwestii powiększenia rodziny.
Mam nadzieję, że na Carmen się nie skończy. Śmieję się, że na Kubie dzieci świadczą o prawdziwym mężczyźnie. Im starszy facet ma więcej małych dzieci, tym większym szacunkiem się cieszy. Ja się dopiero rozgrzewam - zapowiadał Agustin.
Wszystko wskazuje na to, że choreograf będzie musiał jeszcze trochę poczekać, bowiem jego ukochana jak na razie woli skoncentrować się na swojej karierze.
W najbliższym czasie nie planuję kolejnej ciąży. Ale nie mówię jeszcze, że nie. Może kiedyś? - dodała.