Sporo dzieje się również w jego życiu prywatnym. Nikodem w 2020 roku potwierdził, że jest w związku z piękną Julią Wieniawą. Para doskonale się dogaduje i już zamieszkała razem. Młoda aktorka, w rozmowie z serwisem Pomponik, bardzo zachwalała partnera i mówiła, że dobrze się im razem żyje.
Para udała się teraz na wspólne wakacje na Malediwy. W tropikach odpoczywają w luksusowym hotelu. Booking.com podaje, że cena za noc w tym obiekcie, to minimum trzy tysiące złotych w środku sezonu. Zainteresowani mogą też mieszkać w jeszcze bardziej ekskluzywnych warunkach za aż osiem tysięcy. Zarówno Nikodem, jak i jego ukochana, stale relacjonują wyprawę w mediach społecznościowych. Na ostatnich zdjęciach widać, że przeszedł sporą metamorfozę. Postanowił przefarbować sobie włosy na blond.
Nikodem Rozbicki jako blondyn. Jak wygląda?
Nikodem naprawdę zaszalał! Zafarbował końcówki w kolorze jasnego blondynu. Efekt tej zmiany możecie zobaczyć w galerii dostępnej pod tekstem. To spore zaskoczenie, ponieważ dotychczas pokazywał się głównie w ciemnych włosach. Kim się teraz zainspirował? Czyżby chciał się poczuć jak amerykański raper Eminem...?
Lubicie Nikodema Rozbickiego?