NewsyNie tylko żona Krzysztofa Ibisza jest w ciąży. Oto gwiazdy, które wkrótce urodzą

Nie tylko żona Krzysztofa Ibisza jest w ciąży. Oto gwiazdy, które wkrótce urodzą

Żona Krzysztofa Ibisza poinformowała o ciąży
Żona Krzysztofa Ibisza poinformowała o ciąży
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram.com

22.05.2024 12:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Ibisz wraz z żoną Joanną poinformowali, że spodziewają się dziecka. To niejedyna gwiazdorska para, która oczekuje na nowego członka rodziny. W show-biznesie zapanował istny baby boom.

W jednym z ostatnich postów na Instagramie Joanna Ibisz poinformowała, że wraz z Krzysztofem czekają na drugie dziecko. Para doczekała się już syna Borysa, który w tym roku skończy dwa lata. Popularny prezenter ma także dwójkę dzieci z poprzednich związków: z Anną Zejdler oraz Anną Nowak. Jego syn Maksymilian ma już 25 lat, natomiast Vincent - 18.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Ibisz zostanie ojcem w wieku 60 lat. Gratulacjom nie ma końca

Pod postem informującym o ciąży Joanny Ibisz zaroiło się od komentarzy internautów, ale też wielu gwiazd polskiego show-biznesu. Gratulacje przekazała między innymi Marcela Koterska, Dominika Gwit, Monika Mazur czy Magdalena Stępień. Warto także przypomnieć, że w przyszłym roku Krzysztof Ibisz kończy 60 lat i mimo dojrzałego wieku po raz kolejny będzie musiał wcielić się w rolę ojca na pełen etat.

Joanna Ibisz nie jest jedyna. Te gwiazdy również spodziewają się dziecka

W ostatnich miesiącach kilka gwiazd polskiego show-biznesu poinformowało o ciąży. Wśród nich wyróżnić należy Sandrę Kubicką, która już niebawem urodzi synka, a także Marinę. Wokalistka poinformowała kilka miesięcy temu, że wraz z Wojtkiem Szczęsnym spodziewają się kolejnego potomka. Niedługo na świecie pojawi się także dziecko Anny Derbiszewskiej, czyli jednej z gwiazd programu "Rolnik szuka żony". To jednak nie wszystko, bowiem kilka tygodni temu urodziła Zofia Zborowska, a także Ciocia Liestyle, czyli Agnieszka Wolszczyk.

Joanna Ibisz poinformowała, że jest w ciąży
Joanna Ibisz poinformowała, że jest w ciąży© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także