Szukaj

Zygmunt Chajzer przerwał milczenie w sprawie choroby. Zmierzył się nie tylko z nowotworem nerki

Zygmunt Chajzer

Zygmunt Chajzer

Zygmunt Chajzer niedawno przeszedł poważną operację. Dziennikarz ujawnił, co mu dolegało, a także, dlaczego przesunięto zabieg.

Zygmunt Chajzer od dawna jest związany z mediami. Przez wiele lat współpracował z Programem I Polskiego Radia, gdzie realizował audycje takie jak m.in. Cztery pory roku oraz Lato z radiem. W 1984 roku rozpoczął karierę w telewizji. Najpierw w TVP, potem w Polsacie, później w TVN-ie. Był gospodarzem wielu programów. Największą popularność przyniosły mu Idź na całość oraz Chwila prawdy. Od 2019 roku współprowadzi program TV Okazje EXTRA na antenie TV Okazje.

Dziennikarz spełnia się nie tylko zawodowo, ale także prywatnie. Jest szczęśliwym mężem oraz ojcem. Jego syn, Flip, poszedł ślady ojca i także próbuje swoich sił w telewizji. Od kilku lat jest związany z Dzień Dobry TVN. Młodszy z panów stara się być aktywny w sieci. Jakiś czas temu na Instagramie zdradził, że wysłał tatę na badania. Gdyby nie one, za jakiś czas mogłoby być naprawdę źle:

Wysłałem ojca na rutynowe badanie urologiczne. Tyle o tym piszę, sam się badam, głupio byłoby nie przycisnąć ojca do rutynowej kontroli. Brak jakichkolwiek objawów, czysta profilaktyka. […] Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle… To był ostatni dzwonek. Jeśli możecie zrobić coś dla facetów, których kochacie – wyślijcie ich na badania.

Drodzy. Ci którzy śledzą mojego FB i I INSTA wiedzą jak ważna jest dla mnie relacja z ojcem. Generalnie jako Chajzers…

Posted by Filip Chajzer on Thursday, November 26, 2020

Zygmunt Chajzer przeszedł operację. Pokonał raka

Zarówno Zygmunt Chajzer, jak i jego rodzina, bardzo długo nie wypowiadali się na temat operacji. Dziennikarz przerwał jednak milczenie. W rozmowie z Rewią ujawnił, że wykryto u niego nowotwór nerki we wczesnym stadium:

Okazało się, że w środku mojej nerki jest guz. Na szczęście wykryty we wczesnym stadium.

Nowotwór to jednak nie wszystko. Tuż przed samym zabiegiem okazało się, że Chajzer ma koronawirusa. Na szczęście udało mu się go pokonać, po czym dziennikarz trafił na salę operacyjną:

Na początku planowano laparoskopię, ale ostatecznie lekarze zdecydowali się na normalną operację, w pełnej narkozie. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie, a po trzech dniach byłem już w domu.

Mimo że Zygmunt zdaje sobie sprawę z tego, że przez pandemię coraz mniej osób się bada, apeluje, by nie unikać lekarzy:

Rozumiem strach przed COVID-19, ale skutki tego mogą być poważne. Ja na szczęście posłuchałem syna i za pół roku stawiam się na badania kontrolne.

Badacie się profilaktycznie?


Zygmunt Chajzer pokonał koronawirusa

Zygmunt Chajzer pokonał koronawirusa

Zygmunt Chajzer - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Zygmunt Chajzer - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Zygmunt Chajzer i Filip Chajzer

Zygmunt Chajzer i Filip Chajzer

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×