Życzą Małgorzacie Rozenek bezrobocia. Radek Majdan reaguje: „Utrzymuje wiele rodzin 500+”. Wspomniał o zarobkach w TVN

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Kontrowersje wokół Lex TVN. Małgorzata Rozenek może stracić pracę? Niektórzy internauci byliby zadowoleni z takiego finału. Radosław Majdan nie pozostawił ich komentarzy bez odpowiedzi.

Małgorzata Rozenek jest jedną z największych gwiazd TVN-u. Sympatię widzów zyskała za sprawą programu Perfekcyjna pani domu. Wkrótce wystąpiła ze swoim mężem Radosławem Majdanem w reality-show Azja Express. Para dość szybko pożegnała się z programem. Widzowie nie kryli niezadowolenia z takiego obrotu spraw. Stacja zareagowała na to błyskawicznie. Specjalnie dla nich stworzyli Iron Majdan, w którym podróżowali i wykonywali coraz to bardziej wymagające zadania.

Majdanowie dla wielu są obrazem idealnej rodziny. Wychowują razem dwóch synów z poprzedniego małżeństwa Małgosi – Stanisława i Tadeusza. W zeszłym roku para powitała na świecie Henia. Nie zawsze jednak w ich życiu jest kolorowo. Niedawno zostali skrytykowani za to, że zorganizowali Wigilię 14 grudnia. Zarzucono im brak poszanowania dla tradycji.

Obecnie Małgosia zmaga się z jeszcze większym problemem. 17 grudnia Sejm przyjął nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji. Wielu uważa, że jest to zamach na wolne media i atak na TVN. Właścicielem stacji jest amerykański koncern Discovery. Nowelizacja ma skutkować tym, że zostanie zablokowana możliwość działania firmy na terenie Polski. Ostateczny głos należy do prezydenta Andrzeja Dudy, który ma 21 dni na podjęcie decyzji w tej sprawie. Dla gwiazd TVN-u to również nie zwiastuje niczego dobrego.

Życzą Rozenek bezrobocia. Majdan reaguje

Osoby sympatyzujące ze stacją TVN publikują w social mediach link do petycji, w której można zaapelować do głowy kraju, aby zawetował lex TVN.

Małgorzata i Radosław również wyrazili wsparcie i udostępnili link. Pod ich postami pojawiło się mnóstwo nieprzychylnych komentarzy od osób, które cieszą się z zaistniałej sytuacji:

Niedługo Majdany zostaną bez pracy – napisała internautka, która dołączyła prześmiewcze minki.

Radosław nie pozostawił jej komentarza bez odpowiedzi. Natychmiast zainterweniował, zdradzając, że to nie TVN jest ich głównym źródłem utrzymania:

Ach jakby zawistnicy tacy jak ty, byli wtedy zachwyceni. Muszę cię rozczarować, my nie żyjemy z TVN.

49-latek odpowiedział jeszcze innej osobie na podobny komentarz:

Jej praca utrzymuje wiele rodzin 500+, więc powinniście się modlić, żeby jednak pracowała. I nie żyje z TVN, więc tu nie chodzi o pieniądze – zapewnił.

Warto zaznaczyć, że Małgorzata Rozenek zrezygnowała ze wsparcia „500+”. W przeszłości o swojej decyzji mówiła w tygodniku Wprost:

Program 500 plus uważam za sukces. Państwo ma obowiązek pomagać obywatelom, bo po to zostało stworzone. Nie pobieram, choć przyznaję, że robię błąd. Może powinnam pobierać i oddawać na przykład na cele charytatywne? Muszę się nad tym zastanowić – mówiła.

Jak dotąd podpisanych petycji zostało ponad 2 miliony. Myślicie, że prezydent Andrzej Duda weźmie to pod uwagę?


Małgorzata Rozenek promuje nową fundację

Małgorzata Rozenek promuje nową fundację

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan u Krzysztofa Ibisza

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan u Krzysztofa Ibisza

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wykasowac..

 • Gość pisze:

  Precz z TVN i im ymi antypolskimi mediami !!! A tych Majdamów już nie wałkujcie bo to odbiera apetyt .

 • Gość H pisze:

  Popieram ale same negatywne komentarze

 • Gość pisze:

  Radzi żyje za kawę każdej z żon to zwykły darmozjad fircyk a Rozenek to dama sztuczną plastikową Barbie braknie kasy to i botoks padnie osysanka i naciągania wtedy zobaczymy charakter na twarzy

 • Figa pisze:

  Praca państwa Majdanów polega na pokazywaniu się na Instagramie. Ich zarobki zależą od waszej aktywności na ich koncie internetowym więc zamiast zazdrościć zrezygnujcie z regularnego śledzenia ich żałosnych poczynań.

  • Gość pisze:

   Po co ta zawiść, zazdrość, ludzie co kogo obchodzi ile kto posiada. Pani przesadziła!!!! Wesołych świąt

 • Gość pisze:

  Praca państwa Majdanów polega na pokazywaniu się na Instagramie. Ich zarobki zależą od waszej aktywności na ich koncie internetowym więc zamiast zazdrościć zrezygnujcie z regularnego śledzenia ich żałosnych poczynań.

 • Gość pisze:

  Dopóki TVN będzie zatrudniać oszusta Kraśkę to nie głosuję, i tak samo, że promuje Rozenkową, za co się pytam sztuczny twór dla potrzeb niewiadomo kogo. A 500+ powinni pobierać i przekazać jako darowiznę, więcej z tego pożytku niż zostawić w rękach pani z zus na waciki.

 • Oni pisze:

  Wyleniały leniwiec i baba lekkich obyczajów, darmozjady żyjący z naszych pieniędzy.

  • Maria pisze:

   Przeciez to hejt!To dranstwo, ludzie zyje w Niemczech i w tej chwilii wstyd mi za PIS i tym podobnych ludzi.Polacy wstydu nie macie.Prymitywizm, zazdrosc, nienawisc.

  • Gość pisze:

   Do pani niemry, zyj tam jak naj dluzej ,tylko z pl czatów zejdź.

  • Gość pisze:

   Ochydny, obelzywy komentarz!!!!!! Zawistnej osoby

  • Gość pisze:

   Pani Maria….jak żyje pani w Niemczech to proszę nie zabierać głosu w sprawie tego co dzieje się w Polsce.

  • Gość Wanda pisze:

   „My nie źyjemy z T.V.N u „to zapytaj się swojej kobiety która cię wzięła na utrzymanie co ona powiedziała we wywiadzie reporterowi że dzięki stacji to ona i rodziną żyje w luksusie i dziękuję za ten luksus T.V.N więc chłopie nie gadaj głupot. Za te wasze durne programy które praktycznie nikt nie chce oglądać to dostajecie duże pieniądze więc nie wciskać na tu kitu.My teź płacimy jak wszyjscy podatek więc teź utrzymujemy rodziny które otrzymują 500+.

 • Gość Krysia 70 pisze:

  Przestańcie gadać te głupstwa na tą rodzinę bo gdybyście poprosili p pomoc to by pomogli
  Pozdrawiam Majdanow

  • Gość pisze:

   Serio? Wątpię. Jakby mieli trochę rozumu i empatii to by się nie odnosili że swoim tzw. bogactwem. Niektórzy się zastanawiają czy im wystarczy do pierwszego. Rzygać się chce jak się patrzy na tych pustaków. Strach otworzyć lodówkę żeby na Rozenek się nie natknąć. Żałosne

  • Gość Anna pisze:

   Nawet swojemu byłemu mężowi nie pomaga gdy obecnie jest w ciężkiej sytuacji niby chwali się że spłaca jego kredyt ale nie za darmo w zamian za alimenty które musi mu płacić,ponieważ p. Jackowi one od niej się należą.Proszę nie liczyć aby ona komuś pomogła na orkiestrę Świątecznej pomocy kiedyś ofiarowała 2 stare zużyte plecaki ludzie mieli z tego polewkę lub oddechy w butelce ci ludzie to sknery nad sknerami.

 • Gość pisze:

  Idą Święta, podobno chrześcijańskie zatem wszystkim tym, którzy rozumieją przesłanie świąt życzę miłosierdzia, serdeczności i wiary w drugiego człowieka. Zdrowych Świąt.