Szukaj

Jennifer Aniston już zapomniała o swoim Justinie! Szaleje jak nastolatka i korzysta z uroków wolności!

Jak wygląda życie Jennifer Aniostn po rozstaniu z mężem?

Jennifer Aniston i Justin Theroux spędzili ze sobą ostatnie Walentynki, a 15 lutego ogłosili oficjalną separację. Ich małżeństwo nie wytrzymało, choć wszyscy sądzili, że jeśli komuś może się udać, to właśnie im – para zdecydowała się na rozstanie i teraz wiedzie oddzielne życia, a prasa uważnie śledzi każdy ich krok. I o ile Justin szybko ruszył do przodu (coraz częściej widuje się go z przyjaciółką Seleny Gomez, Petrą Collins) o tyle Jennifer wcale nie ma zamiaru zapraszać nowego mężczyzny do łóżka. A przynajmniej tak twierdzi.

Jak donosi Hollywood Life, aktorka cieszy się z bycia singielką i korzysta z uroków jakie przynosi ten tryb funkcjonowania:

Jen jest teraz w dobrym miejscu, jest niesamowicie usatysfakcjonowana tym jak wszystko poukładało po separacji z Justinem. Lubi żyć bez kuli u nogi i podoba jej się bycie singielką. Kocha robić to i tylko to na co ma ochotę i fakt, że odpowiada jedynie sama przed sobą. Miłość schodzi na drugi plan, bo jest bardziej zainteresowana pracą i korzystaniem z życia. Nie ma teraz na oku żadnego faceta, uczy się bycia sama ze sobą – wyznała tabloidowi jej przyjaciółka.

Nic dziwnego, że Aniston próbuje skupić się na pracy, skoro ostatnie lata przyniosły jej tyle sukcesów. Po szokującym zakończeniu swojego siedmioletniego romansu z Justinem, na pewno potrzebuje trochę czasu dla siebie. Skupianie się na własnych potrzebach po takim czasie dbania o kogoś innego musi być niesamowicie przyjemne! Nie od dziś zresztą wiadomo, że Jennifer unika publicznego afiszowania uczuciami i jeśli nawet widuje się z kimś nowym – lub z Bradem Pittem, o czym od tygodni trąbią wszystkie amerykańskie media – to i tak nie puści pary z ust.

Jak myślicie? Znajdzie kogoś w najbliższym czasie czy będzie wodzić połowę Hollywood za nos?

Chytry plan Jennifer Aniston wyszedł na jaw! Gwiazda zostawiła Justina Theroux dla przystojnego Brada!

Przepiękna Jennifer Aniston na pierwszej imprezie po rozstaniu z mężem. Dawno nie wyglądała tak seksownie!

Jennifer Aniston i Brad Pitt będą mieli dziecko?! Gwiazda nareszcie spełni swoje największe marzenie!


Angelina Jolie czy Jennifer Aniston? Która bardziej pasowała do Brada Pitta?

×