Szukaj

Zwyciężczyni ”Tańca z Gwiazdami” zabrała głos w sprawie swojej wygranej

Agnieszka Sienkiewicz, Stefano Terazzino

Fotografia: Facebook

Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terazzino wygrali Kryształową Kulę! Aktorka chyba cały czas nie wierzy, że udało jej się zajść aż tak daleko. Chwilę po zejściu z parkietu, Agnieszka zamieściła w sieci wzruszający wpis:

Nie wierzę w to nadal. Z całego serca pragnę podziękować Wam za każdy oddany głos i za każde wsparcie. Nie zdawałam sobie sprawy, że wygramy, gdyż miałam tak cudowną rywalkę, która na dobre i na złe jest moją przyjaciółką. Nie potrafię opisać co czułam gdy padło ,,Drugą edycję programu Taniec z Gwiazdami wygrywa….. Agnieszka i Stefano!” Miałam tak wielką ochotę się rozpłakać, że teraz to wszystko schodzi ze mnie. Nawet gdybym nie wygrała, dla siebie i tak jestem wygraną. Wygrałam tak naprawdę to, że mogłam tam być i przeżyć tą przygodę. Nie dochodzi do mnie, że to już koniec. Te trzy miesiące tak szybko zleciały… Oczywiście bardzo kibicowałam Ani, bo jest naprawdę świetnie utalentowana i cudnie tańczy. Naprawdę te wszystkie tańce, masa rozdanych autografów… Najpiękniejsze chwile mojego życia właśnie się skończyły. Nie wiem, naprawdę nie wiem co mogę jeszcze powiedzieć, ale wiem jedno – nie ma na świecie cudowniejszych ludzi od Was. Nie chodzi mi o to, że głosowaliście. Chodzi mi o to, że byliście ze mną i trzymaliście za mnie kciuki. Dziękuję Wam najmocniej jak potrafię.

Zobacz też: Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terazzino zaraz po zwycięstwie w ”Tańcu z Gwiazdami”. Co aktorka zrobi z wygraną? 


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×