Zwycięzca pierwszej polskiej edycji Hell’s Kitchen dostał nowy program!

Łukasz Kawaller, czyli zwycięzca pierwszej polskiej edycji Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia, razem z narzeczoną prowadzi program kulinarny w JemRadio, pierwszej polskiej rozgłośni o tematyce kulinarnej.

Ten program pojawił się dość niedawno, nazywa się Kawalleria kulinarna. Jest to coś w rodzaju bitwy na noże i widelce. Po prostu opowiadamy wszystkim słuchaczom różne perypetie z naszego życia, mówimy o technikach kulinarnych, naszych podróżach i wielu innych rzeczach związanych z gotowaniem rzecz jasna – powiedział w wywiadzie dla Newserii.

Kucharz pracuje na co dzień w Atelier Amaro. Radzi sobie na tyle dobrze, że Wojciech Modest Amaro zastanawia się nad mianowaniem go jego zastępcą.

Zawsze bardzo szanowałem szefa Amaro i nawet bym nie pomyślał, że nasza relacja może być mocna bądź nieprzyjemna nawet. Myślę, że jesteśmy na dobrej stopie. Dla mnie jest to mentor, człowiek, od którego bardzo dużo się uczę. Nasza współpraca układa się według mnie tak jak bym sobie tego życzył i myślę, że szef jest ze mnie zadowolony. Same superlatywy – zdradził.

Niedawno zakończyła się druga edycja programu, którą wygrała Monika Dąbrowska.

Fotografia: screen z Facebook.com

Fotografia: screen z Facebook.com


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×