Kolejne zwolnienie w TVP. Ta gwiazda dopiero co rozpoczęła pracę, a już musiała się z nią pożegnać

Szymon Majewski zwolniony z TVP fot. Facebook.com

Szymon Majewski zwolniony z TVP fot. Facebook.com

Szymon Majewski zwolniony dyscyplinarnie z TVP

W ostatnim czasie w TVP panuje napięta atmosfera. W siedzibie budynku aż huczy od plotek. Podobnie ma się sprawa z dziennikarzami na co dzień pracującymi przy placu Powstańców Warszawy. Stamtąd nadawane są takie programy, jak Wiadomości, Panorama czy Teleexpress.

Od kiedy zmieniły się władze Telewizji Polskiej, wszystko zostało przewrócone do góry nogami. Kolejni dziennikarze tracą pracę, a w ich miejsce niemal od razu pojawiają się nowi. Ostatnio pisaliśmy o tym, że z pracy została zwolniona Beata Tadla.

Zobacz: Beata Tadla o zwolnieniu z TVP: To jeden z najwspanialszych dni 

Oprócz zwolnień, niedawno pojawiły się informacje o transferach. Szymon Majewski miał dostać swój program w TVP. On sam wszystkiemu zaprzeczył. Innego zdania był natomiast szef TVP2. W rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl Maciej Chmiel mówił:

Zobaczymy. Teraz za wcześnie na inną odpowiedź  

Głos w sprawie zabrał sam gwiazdor publikując film na swoim kanale. W znany sobie sposób odpowiada na doniesienia mediów o tym, że rzekomo miałby znaleźć się w TVP.

Sprawa ma jednak swój dalszy ciąg. Dziś Majewski dostał zwolnienie z pracy. Opublikował je na Facebooku. List do dziennikarza podpisał sam prezes Jacek Kurski

Kochani, z przykrością informuję, że jednak nie będę miał programu w TVP. Dziś otrzymałem takie pismo. Przykro mi, wszystkich których informowałem wczoraj o swoim przejściu do TVP przepraszam.

Szkoda, że jestem kolejną gwiazdą, która odchodzi z TVP w ostatnich dniach.

Szymon  

Przesada?

Zobacz: Krzysztofowi Ziemcowi puściły nerwy na Twitterze

Szymon Majewski zwolniony z TVP fot. Facebook.com

Szymon Majewski zwolniony z TVP

Szymon Majewski będzie miał program w TVP?

Szymon Majewski zwolniony dyscyplinarnie z TVP


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×