Szukaj

Szokujące doniesienia z Pałacu Kensington. Z jeziora wyłowiono zwłoki!

Księżna Kate i książę William, Pałac Kensington

Księżna Kate i książę William, Pałac Kensington

Nieopodal domu Kate i Williama odnaleziono zwłoki kobiety. Policja cały czas ustala przyczyny zdarzenia i ustala tożsamość zmarłej. Szokujące doniesienia z Pałacu Kensington. 

Pałac Kensington należy do brytyjskiej rodziny królewskiej od XVII wieku. W 1981 roku tuż po ślubie zamieszkali w nim Karol i Diana. Po rozwodzie z następcą tronu w rezydencji mieszkała księżna Walii razem ze swoimi synami Harrym i Williamem. Obecnie pałac jest luksusowym apartamentowcem, w którym mieszkają członkowie rodziny królewskiej, którzy nie posiadają na własność osobnych rezydencji. Apartament 1A, liczy 20 pokoi i jest zamieszkały przez księcia Williama jego żonę Kate, oraz trójkę ich dzieci. Mniejsze apartamenty w Pałacu Kensington zajmują między innymi książę Kentu z żoną, a do niedawna był on także domem dla Harry’ego i Meghan.

Na czas kwarantanny Kate i William zdecydowali się na wyprowadzkę i opuszczenie Londynu. Małżonkowie przenieśli się na kilka miesięcy do swojej wiejskiej posiadłości w Norfolk. Podjęli bardzo restrykcyjne środki ostrożności. Przypomnijmy, że koronawirusem zaraził się książę Karol i przez kilka tygodni walczył z chorobą, która pozostawiła przykre skutki. Książę i księżna Cambridge powoli zaczęli wracać do swoich obowiązków i coraz częściej pokazują się publicznie. Niestety ostatnie doniesienia z Pałacu Kensington są wręcz szokujące.

Z jeziora obok Pałacu Kensington wyłowiono zwłoki

Londyńska policja prowadzi dochodzenie w związku z tym co zostało odkryte w zeszłą sobotę. Z jeziora Round Pound wyłowiono zwłoki kobiety. Jest to staw, który znajduje się naprzeciwko Pałacu Kensington. Pierwsze ustalenia tabloidu Daily Mail wskazywały na to, że ciało może należeć do 51-letniej Endellion Lycett Green – wnuczki brytyjskiego poety. Kobieta jednak po kilku dniach nieobecności wróciła do domu cała i zdrowa, o czym poinformowała jej rodzina.

Moja siostra Endellion żyje i ma się dobrze. Dziękuję wszystkim za udzielone wsparcie. Przepraszam tych, którzy płakali myśląc, że to Delli. Powiedziano nam, że znaleziono jej ciało, ale okazało się to nieprawdą. Delli została znaleziona zeszłej nocy  – poinformował brat zaginionej.

Na tę chwilę nie ustalono, do kogo należą zwłoki. Nie wiadomo również, czy w chwili ich odnalezienia Kata, William i ich dzieci znajdowali się w Pałacu.


Choinka przed Pałacem Kensington

Choinka przed Pałacem Kensington

Księżna Kate i książę William pokazali dom i ogród

Księżna Kate i książę William pokazali dom i ogród

Księżna Kate i książę William z dziećmi

Księżna Kate i książę William z dziećmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×