Nowe doniesienia o związku Zbigniewa Zamachowskiego i Gabrieli Muskały. Tabloid nie ma dobrych wieści. Za to Monika Richardson może się ucieszyć

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

Twoje Imperium opublikowało tekst, w którym donosi o związku Zbigniewa Zamachowskiego i Gabrieli Muskały. Raczej nie na takie rewelacje liczyła para.

Aktor Zbigniew Zamachowski grał w Zabij mnie glinoFerdydurceDemonach wojny według GoiOgniem i mieczemWiedźminieZróbmy sobie wnukaWałęsa. Człowiek z nadziej, czy w Pitbull. Ostatni pies. W życiu prywatnym Zamachowski był mężem Anny Komornickiej i aktorki Aleksandry Justy.

W maju 2014 roku ożenił się z dziennikarką Moniką Richardson. Para rozstała się w maju 2021 roku. Zamachowski podchodzi do swojego życia ze spokojem. W jednym z wakacyjnych wywiadów mówił:

Jest wiele rzeczy które, gdybym miał na nie wpływ, pewnie zrobiłbym inaczej. Jak każdy popełniałem błędy. Ale staram się nie żałować, bo ten żal niczego dobrego nie czyni. Poza tym mam nieustanne poczucie, że nasze życie jest nie tylko sumą podejmowanych decyzji, ale też wypadkową przeznaczenia. Czemuż ja mam żałować czegoś, co się nie stało albo stało, kiedy nie do końca mam mam na to wpływ.

Aktor wkrótce po rozstaniu rzekomo związał się z aktorką Gabrielą Muskałą. Informator magazynu Party opowiedział dziennikarzom, że Zamachowski nigdy nie miał tak dobrych relacji z żadną inną partnerką.

Zbyszek ma teraz szansę na zupełnie inny związek niż ten, który tworzył z Moniką. (…) Gabrysia to kobieta ciepła, skromna, ale niezależna i ceniąca wolność. Nie zależy jej na legalizacji związku, nawet na wspólnym mieszkaniu. Zbyszek na pewno nie będzie się czuł przez nią dominowany – przekazał.

Nie wszyscy zdają się wierzyć w świetlaną przyszłość Zamachowskiego i jego związku. Twoje imperium zapytało o ich przyszłość wróżkę Annę Kempistę. Jej opinia mrozi krew w żyłach.

Wróżka o przyszłości Zamachowskiego. Nie rysuje się ona w jasnych barwach

Kempisty wywróżyła, że Zamachowski już teraz tęskni za Richardson. Taka wiadomość może ucieszyć Monikę, a na pewno dostarczyć jej sporo satysfakcji:

Tarot pokazuje, że nowa ukochana daje mu uczucie i wsparcie. Mimo to on tęskni za minionymi czasami, kiedy o wiele spraw nie musiał się martwić, bo zdejmowała mu je z głowy żona.

Już niedługo – jak zauważyła wróżka – związek może znaleźć się w poważnym kryzysie. Wszystko za sprawą Muskały.

Związek tej pary nie rysuje się w różowych barwach. Pani Gabriela dojdzie do wniosku, że przeceniła tę znajomość i jej walory. To ona się wycofa – przekonuje wróżka.

Ponadto przed aktorem mają się jeszcze znajdować problemy natury finansowej. Być może są one związane z rozwodem z byłą partnerką.

Przy aktorze widać też kłopoty finansowe, które mogą mieć związek z jego rozwodem – uzupełniła rozmówczyni Twojego imperium.

Czy przepowiednie Kempisty się sprawdzą, dowiemy się zapewne już w ciągu kilku najbliższych miesięcy. A czy wy wierzycie w takie wróżby?


Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała w teatrze

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała w teatrze

#DajŻyćKulturze - Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała

#DajŻyćKulturze - Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała

Marcin Januszkiewicz

Marcin Januszkiewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×