Szukaj

Edyta Górniak jest zakochana na zabój! Wyszły na jaw ciekawe fakty z jej związku z przystojnym sportowcem!

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski są parą

Edyta Górniak znalazła w Polsce nową miłość. Wybrankiem serca gwiazdy jest tym razem 34-letni Mateusz Zalewski, kierowca rajdowy oraz biznesmen z Łodzi. Edyta poznała Mateusza kilka miesięcy temu w szpitalu, podczas swojego zabiegu na kolano.

Mateusz od samego początku był zafascynowany Górniak, jednak przez kilka miesięcy ukrywał swoje uczucie, dając sobie i swojej ukochanej czas na utwierdzenie się w ich miłości. Sama Edyta po kilku miesiącach już nie ukrywała swojego uczucia do Mateusza. Pod zdjęciem ukochanego, pozującego z pucharem, gwiazda dodała znaczący komentarz  z serduszkiem – Szczęście moje.

Edyta jest emocjonalna, wiec publicznie pozwala sobie na czułe gesty. Mati także nie kryje się z miłością. Mówi, że dzięki temu uczuciu unosi się metr nad ziemią – czytamy w Dobrym Tygodniu.

Edyta zabiera ukochanego na wszystkie swoje koncerty w Polsce, zatem był z nią w Krakowie oraz w Opolu. Wizyta Mateusza w rodzinnym mieście gwiazdy była dla gwiazdy szczególnie ważna, bowiem pragnęła swojego wybranka przedstawić swojej rodzinie:

Urzekło ją w Matim to, jak jest związany z bliskimi. Jego familia jest wielopokoleniowa, wszyscy od dziadka po rodziców i braci do prawnuka trzymają się razem i skoczyliby za sobą w ogień. Rodzina to dla niego fundament. Skoro spotkał odpowiednia kobietę nie chce czekać z decyzjami i myśli o niej poważnie – podaje źródło Dobrego Tygodnia.

Mateusz jest przy Edycie szczęśliwy i robi wszystko aby i Edyta była z nim szczęśliwa:

Jest bardzo szarmancki i opiekuńczy – czytamy w magazynie.

Jaki biznes prowadzi Mateusz Zalewski?

Mateusz prowadzi w centrum Łodzi restaurację oraz hotel. Nowy chłopak Edyty ma także świetne relacje z synem piosenkarki, Allanem, który już od września rozpocznie naukę w szkole muzycznej w Los Angeles.

Z całą pewnością obecność przystojnego sportowca, pomoże Edycie przetrwać rozłąkę z ukochanym synem, bowiem obecnie gwiazda ma rozdarte serce między Polska a Los Angeles. Górniak, z uwagi na swoje zobowiązania zawodowe, w najbliższym czasie zamierza pozostać w kraju, w tym celu rozpoczęła już poszukiwania willi w Warszawie.

Edyta Górniak próbowała go ukryć, ale się nie udało. O jej relacji z młodziutkim sportowcem już huczy w mediach!

Nowy partner Edyty Górniak jest do schrupania! W końcu wiemy jak wygląda tajemniczy sportowiec. Gotowy materiał na celebrytę!

Zaczęło się od tragedii. Znamy kulisy związku Edyty Górniak i przystojnego sportowca! Gdzie i jak się poznali?


Czy Edyta Górniak jest ikoną gejów?

×