Szukaj

Jest oficjalny zwiastun Azja Express. Sceny z Małgorzatą Rozenek przebijają wszystko! „Radosław is David Beckham, ME IS Victoria” [WIDEO]

Zwiastun Azja Express

Zwiastun Azja Express

Zwiastun Azja Express

Do sieci trafił zwiastun Azja Express. Nowe show zapowiada się jako największy hit jesiennej ramówki TVN. Wszystko za sprawą gwiazd, które poznamy zupełnie z nowej strony. Osiem par będzie musiało stawić czoła najbardziej przerażającym wyzwaniom. Już teraz, po dwuminutowej zajawce, możemy stwierdzić, że największymi gwiazdami będą Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek. Dwie sceny są na to najlepszym dowodem.

Majdan i Rozenek żeby tylko szybciej dojechać do mety i pokonać konkurencję użyją ostatecznego argumentu. W szkolnym autobusie będą próbowali udowodnić przed Azjatami, że są gwiazdami. Małgorzata porówna się do Victorii, a Radosława nazwie polskim Davidem:

Radosław is David Beckham and ME IS Victoria Beckham

W zwiastunie Azja Express będzie też okazja do nawiązania udziału w Perfekcyjnej Pani Domu. Nie zabraknie też kłótni pary. A co z pozostałymi uczestnikami programu Agnieszki Szulim? Zobaczcie spot.

Zobacz: Co tam lamborghini Gojdzia! Agnieszka Szulim na jesienną ramówkę TVN przyjechała… Tylko ona mogła sobie na to pozwolić!

Spot Azja Express z Małgosią Rozenek. Majdan jak David Beckham

Spot Azja Express z Małgosią Rozenek. Majdan jak David Beckham

Zwiastun Azja Express - Małgorzata Rozenek jak Victoria Beckham

Zwiastun Azja Express – Małgorzata Rozenek jak Victoria Beckham


Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×