Szukaj

Jarosław Bieniuk z nową partnerką na osiemnastce Oliwii. Gorąca Zuza pochwaliła się wszystkim w sieci

Zuzanna Pactwa na urodzinach Oliwii Bieniuk

Zuzanna Pactwa na urodzinach Oliwii Bieniuk

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa świętowali urodziny Oliwii Bieniuk. Nowa partnerka sportowca pojawiła się na osiemnastce jego córki. Nie omieszkała podzielić się tym faktem z internautami.

Jarosław Bieniuk sześć lat temu stracił największą miłość swojego życia, Annę Przybylską. Duet tworzył jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Gdy pojawiali się na salonach, wzbudzali podziw i zazdrość. Razem doczekali się trójki dzieci, spośród których szczególną popularnością w mediach cieszy się Oliwia.

Córka pary świętuje dziś swoje 18. urodziny. Z tej okazji w domu Bieniuków w Gdańsku zorganizowano kameralne przyjęcie, na którym pojawili się tylko najbliżsi solenizantki. Wśród gości nie zabrakło jej chłopaka, którym pochwaliła się na Instagramie. Choć wspólne, bardzo romantyczne zdjęcie usunęła po kilku minutach, to udało się nam zachować screena, który znajdziecie tutaj.

Jarosław Bieniuk z nową partnerką na osiemnastce Oliwii

Podczas domówki miłość musiała unosić się w powietrzu, bowiem oprócz chłopaka Oliwii, pojawiła się także nowa partnerka jej ojca. Jarosławowi Bieniukowi towarzyszyła Zuzanna, z którą od tygodni łączą go tabloidy. Tym samym piłkarz potwierdził spekulacje o zażyłej relacji. W końcu w czasach pandemii i licznych restrykcji wprowadzonych przez rząd rozsądny sportowiec raczej nie zaprosiłby do swojego domu przypadkowej koleżanki.

O tym, że na wydarzeniu pojawiła się Zuzanna Pactwa świadczą publikacje, jakie kobieta zamieściła na swoim Instagramie. Modelka udostępniła kilka stories z przyjęcia. Urzekł ją m.in. imponujący tort urodzinowy Oliwii, któremu poświęciła sporo miejsca w swojej relacji na Instastory. Nie zabrakło też filmu z samą solenizantką. Nagranie opatrzyła emotikoną przedstawiającą różowe serce.

Zuzanna uwieczniła moment, w którym Oliwia zdmuchiwała świeczkę, wypowiadając w myślach swoje życzenie.

Już jakiś czas temu tygodnik Na żywo donosił, że Zuzanna nawiązała dobrą relację z dziećmi Bieniuka. Szymon, Jan i Oliwia bardzo polubili nową wybrankę swojego ojca. 18-latka zdążyła już nawet zaobserwować ją na Instagramie.

Córka Jarka, która wkroczyła w świat mediów, jest zachwycona Zuzanną – czytamy na łamach gazety.

Zuzanna Pactwa o relacji z Jarosławem Bieniukiem

Zuzanna bardzo powściągliwie wypowiada się na temat relacji z Jarosławem Bieniukiem. Poproszona przez Twoje Imperium o komentarz odnośnie spekulacji, czy są parą, odpowiedziała lakonicznie.

Na chwilę obecną chciałabym zachować swoje życie prywatne dla siebie. Skomentuję to, gdy już będę na to gotowa.

W obecnej sytuacji wszelkie komentarze wydają się być zbędne.


Osiemnastka Oliwii Bieniuk

Osiemnastka Oliwii Bieniuk

Osiemnastka Oliwii Bieniuk

Osiemnastka Oliwii Bieniuk

Osiemnastka Oliwii Bieniuk. Zdjęcie tortu

Osiemnastka Oliwii Bieniuk. Zdjęcie tortu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×