Szukaj

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa na pierwszym zdjęciu we dwoje. Leżą na śniegu w romantycznej pozie

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk od kilku dni zachwyca fanów relacjami z rodzinnego wyjazdu. Podczas urlopu towarzyszy mu ukochana Zuzanna. Modelka właśnie opublikowała ich pierwsze wspólne zdjęcie na swoim profilu. 

Jarosław Bieniuk po śmierci Anny Przybylskiej długo nie mógł dojść do siebie. Jego ukochana przegrała walkę z nowotworem, a on został sam z trójką dzieci. Mógł jednak liczyć na pomoc rodziny i w roli samotnego taty sprawdził się doskonale. Teraz powoli zaczyna układać swoje życie na nowo. Już od lata tego roku pojawiały się plotki, że jego serce znowu jest zajęte. Przypomnijmy, że wcześniej spotykał się z Martyną Gliwińską, z którą ma syna Kazika, jednak rodzice malucha rozstali się długo przed jego narodzinami.

Jego serce należy teraz do znanej modelki Zuzanny Pactwy. Chociaż na samym początku zakochani nie potwierdzali swojej relacji, to po pierwszych zdjęciach, jakie zrobili im paparazzi przestali się ukrywać. Media obiegły kadry, na których piłkarz czule obejmuje swoją ukochaną na środku ulicy. Po kilku tygodniach miał on przedstawić swoją wybrankę dzieciom, a ona złapała z nimi doskonały kontakt. Zwłaszcza z najstarszą Oliwią, która jak wiemy, marzy o tym, by zaistnieć w show-biznesie.

Te od razu ją polubiły. Córka Jarka, która wkroczyła w świat mediów, jest zachwycona Zuzanną — donosiło „Na żywo”.

Zakochani spędzili razem święta i sylwestrową noc, a tuż po nowym roku wybrali się do Szwajcarii.

Zuzanna Pactwa dodała pierwsze zdjęcie z Jarosławem Bieniukiem

Jak do tej pory zakochani byli bardzo oszczędni z dodawaniem wspólnych zdjęć i relacji. Ich związek wkroczył już jednak na zupełnie inny poziom. Teraz nie chcą już ukrywać swojego szczęścia i chętnie dzielą się nim z internautami. Od kilku dni możemy podziwiać, jak Jarosław Bieniuk z dziećmi i Zuzanna wypoczywają w narciarskim kurorcie Verbier. Ojciec czwórki dzieci już pochwalił się pierwszym zdjęciem z ukochaną, a teraz przyszła pora na modelkę

Na jej koncie społecznościowym możemy podziwiać pierwsze ujęcie, jakie zdecydowała się opublikować w towarzystwie swojego chłopaka. Zakochani leżą na śniegu, a między nimi pozuje uroczy bernardyn z beczułką rumu przy obroży. Za ich plecami rozciąga się przepiękny widok na górskie szczyty. Wyglądają jak na pięknej pocztówce.

Tak, wypiliśmy cały rum – podpisała zdjęcie.

Widać, że związek Jarka i Zuzanny wchodzi na zupełnie nowy poziom i ma się coraz lepiej. Teraz zapewne takich wspólnych zdjęć będzie na ich profilach znacznie więcej.


Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk na urlopie w szwajcarskim kurorcie

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk na urlopie w szwajcarskim kurorcie

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk na urlopie w szwajcarskim kurorcie

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk na urlopie w szwajcarskim kurorcie

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Bardzo męska twarz tej pani

  • Tede pisze:

    Zalosny jest i jeszcze sie chwali. Mało że w Sopocie odstawil szopkę z narkotykami to zrobil swojej dziewczynie ktoro też rzekomo kochały dzieci Bieniuka to teraz zabrał sie za modelke .Akurat pasuje do niego takie towarzystwo bo na zdieciu prawie pokazala cyce .I to sie tak bardzo podoba dzieciom.?Moze najstarszej która juz od paru lat pozuje i robi z siebie doroslo pannice.Ania w grobie sie przewraca patrzoc co sie stalo z jej ukochanym i ojcem jej dzieci a to co.od lat juz lansuje najsarsza córka nigdy by pani Ania na to nie pozwolila. Tak Bieniuk i modelka para dobrana .ZENUJOCE I WSTYD ZE OJCIEC DAJE PRZYKLAD DZIECIOM ZMIENIAJOC PARTNERKI JAK REKAWICZKI.MIAL DOBRO.KULTURALNO NATURALNO KOBIETE Z KTORO MA SYNA A ZAMIENIL.NA SZTUCZNO PANIENKE JAK ZE SKELEPU SEKS SHOP. NIE OBRAZAM TEJ PANI ALE NA TAK WYGLODA NA ZDJĘCIU PIERWSZYM BEZ PSA .

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×