Zuzanna Kołodziejczyk ujawniła jeden z sekretów „Top Model”. Zdradziła, jak powstają „smutne historie”. Chociaż wpis usunęła, mamy screen

Zuzanna Kołodziejczyk

Zuzanna Kołodziejczyk

Zuzanna Kołodziejczyk, zwyciężczyni Top Model, ujawniła jeden z sekretów z planu. Zdradziła, jak to się dzieje, że uczestnicy dzielą się smutnymi historiami. Chociaż wpis już usunęła, mamy screen.

Zuzanna Kołodziejczyk była jedną z uczestniczek trzeciej edycji programu Top Model. Świetnie radziła sobie z powierzonymi przez jury zadaniami, dzięki czemu doszła do finału. W ostatnim odcinku o zwycięstwo rywalizowała z Klaudią Strzyżewską Marcelą Leszczak. Ostatecznie to Zuza przekonała do siebie widzów, którzy przyznali jej główną nagrodę.

Zuzanna Kołodziejczyk ujawniła sekret Top Model. Co zdradziła?

Udział w programie przyniósł Kołodziejczyk sporo fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie udostępnia nowe treści. Przy okazji co jakiś czas pokazuje fragmenty swojego artystycznego wnętrza. Wystrój robi wrażenie (zdjęcia znajdziesz tutaj).

Z kolei w poniedziałkowy wieczór, Zuzanna Kołodziejczyk zdradziła na swoim profilu jeden z sekretów Top Model. Ujawniła, jak to się dzieje, że uczestnicy reality shows przeważnie prezentują smutne historie:

Coś Wam jeszcze zdradzę. Wiecie dlaczego to czasem wygląda tak, jakby wszyscy uczestnicy reality show mieli jakieś „smutne historie”, które na siłę próbują sprzedać w telewizji? To akurat wiem z własnego doświadczenia, więc mogę się podzielić. W telewizorze to zawsze wygląda tak, jakby uczestnicy programu zwierzali się w samotności do kamery. Tyle, że oni tam nigdy sami z kamerą nie zostają. Jeśli ktoś myśli, że to tak działa, że sobie siadasz i wygłaszasz orędzie to sorry, ale nie. Zawsze na nagraniu serki naprzeciwko siedzi ktoś z produkcji i o te „smutne historie” wypytuje.

Modelka dodała, że nie żali się, tylko chce zdradzić, jak to działa:

Wiem to, bo to przeżyłam. A uwierzcie mi – siedzi tam ktoś, kto umie zadawać pytania i może Cię ciągnąć za język aż do skutku (co może trwać godzinę, ale widzowie zobaczą potem 3 zdania). Nie żalę się, bo nie mam na co – po prostu tak to działa. Warto zdawać sobie z tego sprawę. Telewizja kocha „smutne historie”, bo widzowie ja kochają. Są emocje, więc człowiek się angażuje. No i widać siłę telewizji, która otwierając swoje drzwi odmienia czyjąś „smutną historię”. Jasne, że zdarzają się tacy uczestnicy, którzy te emocje próbują wykorzystać na siłę. Obstawiam jednak, że większość po prostu odpowiada na zadawane im pytania, bo nikt z programu odpaść szybko nie chce.

Zuzanna Kołodziejczyk już usunęła wspomniany post. Nam udało się jednak zrobić screen, który znajdziecie w galerii.


Zuzanna Kołodziejczyk zdradza sekret Top Model

Zuzanna Kołodziejczyk zdradza sekret Top Model

Zuzanna Kołodziejczyk nowa fryzura

Zuzanna Kołodziejczyk zmieniła fryzurę

Zuzanna Kołodziejczyk

Zuzanna Kołodziejczyk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×