Ta fryzura Zuzy Kołodziejczyk z „Top Model” to przeszłość. Obcięła włosy na krótko. Ryzykowna zmiana!

Zuzanna Kołodziejczyk

Zuzanna Kołodziejczyk

Zuza Kołodziejczyk mocno zaszalała z fryzurą. Modelka postawiła na zmianę koloru i dosyć radykalne cięcie. Jak wygląda gwiazda Top Model po metamorfozie ?

Zuzanna Kołodziejczyk to zwyciężczyni 3. edycji programu Top Model. Nie miała jednak łatwego startu w karierę. Podczas castingu nie spodobała się jurorom. Ani Kasia Sokołowska, ani Dawid Woliński nie widzieli w niej materiału na gwiazdę wybiegów. Murem stanęli jednak za nią Marcin Tyszka i Joanna Krupa. To dzięki ich determinacji Zuzie udało się przejść do kolejnego etapu show. Później wszystko zależało już tylko od niej. Kandydatka na modelkę była mocno ograniczana przez swoje kompleksy i nieśmiałość. Uważała, że ma za szerokie biodra, co bardzo ją krępowało przy realizacji poszczególnych zadań. Udało się jej jednak rozwinąć skrzydła, a z odcinka na odcinek radziła sobie coraz lepiej.

Ostatecznie zwyciężyła program i jednocześnie została jego największym zaskoczeniem. Od finału show minęło już 7 lat, a Zuza nadal jest obecna w świecie mody. Regularnie bierze udział w kolejnych sesjach i jest zapraszana do licznych projektów. Jej kompleksy już dawno odeszły w zapomnienie. Młoda gwiazda szybko stała się też dosyć popularną influencerką. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 400 tys. fanów. Zamieszcza tam wiele kadrów dotyczących pracy, ale także ciekawostki z życia prywatnego. Promuje również ćwiczenia i zdrowe odżywianie. Chętnie pokazuje, jak dba o idealną sylwetkę.

Zuza Kołodziejczyk mocno ścięła włosy. Co za metamorfoza!

Znakiem rozpoznawczym Zuzy od samego początku były długie blond włosy. Modelka nigdy za bardzo nie eksperymentowała z fryzurą. Dzisiaj jednak zaskoczyła swoich obserwatorów dosyć mocnym cięciem. Na Instagramie pokazała pukle świeżo ściętych włosów i siebie w całkiem nowej odsłonie.

Czy Zuza bez koka to nadal Zuza? PS. Tym razem nie mogłam już przekazać ściętych włosów na fundację (bo były za krótkie i rozjaśnione), ale jeśli Wy planujecie zmianę i macie taką możliwość – polecam.

Zuza nieco przyciemniła włosy i zdecydowała się na proste cięcie do ramion. Fryzurę wzbogaciła także o grzywkę. Tym samym gwiazda zrezygnowała ze swojego słynnego koka, w którego najczęściej upinała swoje długie włosy.

Jak podoba Wam się nowa fryzura modelki? My uważamy, że wygląda świetnie.


Zuzanna Kołodziejczyk zmieniła fryzurę

Zuzanna Kołodziejczyk zmieniła fryzurę

Zuzanna Kołodziejczyk zmieniła fryzurę

Zuzanna Kołodziejczyk zmieniła fryzurę

Zuzanna Kołodziejczyk nowa fryzura

Zuzanna Kołodziejczyk zmieniła fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×