Zuza Kołodziejczyk chciała wyglądać „trochę inaczej”. Efekt? Oto jej nowa fryzura

Zuza Kołodziejczyk

Zuza Kołodziejczyk

Zuzanna Kołodziejczyk zmieniła fryzurę. Na początku roku zaskoczyła ogromną metamorfozą. Najwyraźniej już jej się znudził tamten wizerunek. Postanowiła ponownie zmienić wygląd.

Zuzanna Kołodziejczyk dała się poznać w uwielbianym przez widzów formacie Top Model. Na castingu pojawiła się długich włosach, które później obcięła i rozjaśniła. Początkowo jury nie było przekonane co do jej dalszego udziału w programie, jednak głosami Joanny Krupy i Marcina Tyszki, przeszła dalej. Decyzja okazała się trafiona, ponieważ modelka wygrała trzecią edycję programu.

27-latka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi odbiorcami. Informuje ich o kolejnych sukcesach, a także dzieli się życiem codziennym. Na początku tego roku, gwiazda zaskoczyła diametralną metamorfozą. Skróciła swoje włosy i zaprezentowała się w grzywce. Teraz ponownie oddała się w ręce fryzjera i… już tak nie wygląda.

Zuzanna Kołodziejczyk bez grzywki

Zuza dała się poznać w programie jako osoba miła, lecz kiedy trzeba było, umiała pokazać pazurki. Jakiś czas temu zdradziła kulisy programu i obnażyła prawdę:

Coś Wam zdradzę. Wiecie, dlaczego to czasem wygląda tak, jakby wszyscy uczestnicy reality show mieli jakieś „smutne historie”, które na siłę próbują sprzedać w telewizji? To akurat wiem z własnego doświadczenia, więc mogę się podzielić. Zawsze na nagraniu setki naprzeciwko siedzi ktoś z produkcji i o te „smutne historie” wypytuje. Wiem to, bo to przeżyłam. A uwierzcie mi – siedzi tam ktoś, kto umie zadawać pytania i może cię ciągnąć za język aż do skutku (co może trwać godzinę, a widzowie zobaczą w telewizji trzy zdania). Telewizja kocha „smutne historie”, bo widzowie je kochają – zdradziła.

Wpis jednak szybko zniknął z jej profilu na Instagramie. Modelka zszokowała natomiast kolejnym zdjęciem. Zuza od kilku miesięcy dumnie prezentowała swoją czuprynę. Uznała, że przyszedł już czas na zmiany w wyglądzie. Na najnowszej fotografii nie ma już grzywki, którą – jak się okazuje – sprytnie schowała:

Bo w grzywce chodzi o to, żeby czasami można było ją schować i wyglądać trochę inaczej – podpisała.

Wolicie Zuzę z grzywką czy bez?


Zuzanna Kołodziejczyk

Zuzanna Kołodziejczyk

Jak mieszka Zuza Kołodziejczyk?

Jak mieszka Zuza Kołodziejczyk?

Jak mieszka Zuza Kołodziejczyk?

Jak mieszka Zuza Kołodziejczyk?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×