Szukaj

Zuza Kołodziejczyk z „Top Model” bryluje na evencie w Londynie. W nowej fryzurze wygląda lepiej?

Zuza Kołodziejczyk, zwyciężczyni trzeciej edycji programu Top Model przeszła odważną metamorfozę. Zamiast blond, ma teraz ciemne włosy. Jak wygląda? 
Zuza Kołodziejczyk w blondzie

Zuza Kołodziejczyk w blondzie

Zuza Kołodziejczyk zgłosiła się do trzeciej edycji programu Top Model. Dzięki głosom jurorów dotarła aż do wielkiego finału, w którym o zwycięstwo rywalizowała z Klaudią Strzyżewską i Marcelą Leszczak. Ostatecznie to Kołodziejczyk przekonała do siebie widzów, którzy postanowili przyznać jej główną nagrodę.

Zuza Kołodziejczyk w ciemnych włosach. Jak wygląda?

Od momentu, w którym zwyciężyła, Kołodziejczyk skupia się na swojej karierze. By być w stałym kontakcie z fanami, prowadzi konto w mediach społecznościowych. Tam pokazuje nie tylko zawodowe projekty, czy egzotyczne podróże, ale także kulisy życia prywatnego. Publikuje m.in. zdjęcia z partnerem oraz pokazuje metamorfozy.

Tak było też trzy lata temu, gdy gwiazda obcięła długie włosy. Zrobiła to w słusznym celu, w ten sposób wsparła osoby chore na raka, przekazując włosy na Fundację Rak’n’Roll. Od tego momentu modelka przez długi czas pokazywała się w krótkich, jasnych włosach.

View this post on Instagram

Natural. ????

A post shared by Zuza Kołodziejczyk (@zuzol) on

Okazuje się, że także i ten wizerunek należy do przeszłości. Kołodziejczyk wróciła do naturalnego, ciemnego koloru włosów, czym pochwaliła się w Dzień Kobiet. Opublikowała zdjęcia, wykonane podczas jednej z branżowych imprez w Londynie. By uciąć wszelkie spekulacje, w opisie zdradziła, że przeszła metamorfozę:

Dziewczyny, z okazji naszego święta życzę Wam, byście były szczęśliwe, czuły się wolne, czuły, że możecie być sobą zawsze i wszędzie. I proszę — wspierajmy się nawzajem codziennie — nie tylko od święta. PS. Tak, dobrze widzicie, wróciłam do swojego koloru włosów.

View this post on Instagram

Buziaki z Londynu! ???????? Wykorzystałam zaproszenie od @theofficialpandora, która zorganizowała wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet. Pandora od lat wspiera UNICEF, szczególnie programy, które pomagają dziewczynkom i młodym kobietom. Teraz w ramach tej współpracy powstał nawet specjalny charms (zajrzyjcie w stories). Oczywiście – jak zawsze było genialnie. ???? #PandoraForUNICEF #CharmsForChange Dziewczyny, z okazji naszego święta życzę Wam, byście były szczęśliwe, czuły się wolne, czuły, że możecie być sobą zawsze i wszędzie. I proszę – wspierajmy się nawzajem codziennie – nie tylko od święta. ❤️????????‍♀️ PS. Tak, dobrze widzicie, wróciłam do swojego koloru włosów. ????????‍♀️ PS2. Uprzedzając pytania – kubek i słomka: papierowe. ????

A post shared by Zuza Kołodziejczyk (@zuzol) on

Fanki były zachwycone. Ich zdaniem modelka w tym kolorze włosów wygląda świetnie:

  • Jesteś super babką i bardzo się cieszę, że mogę cię obserwować i czerpać tyle mądrości i dobrej energii od Ciebie.
  • @zuzol po latach z blondem też ostatnio wróciłam do ciemniejszego, bardziej naturalnego odcienia i muszę przyznać, że dawno tak dobrze się nie czułam!
  • Piękna. Świetnie wyglądasz.

Wam też podoba się w takim wydaniu?

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska i jej kolejna metamorfoza. Królowa życia oddała się w ręce najlepszych


Zuza Kołodziejczyk - metamorfoza. Jak się zmieniła?

Zuza Kołodziejczyk - metamorfoza. Jak się zmieniła?

Zuza Kołodziejczyk - metamorfoza. Jak się zmieniła?

Zuza Kołodziejczyk - metamorfoza. Jak się zmieniła?

Zuza Kołodziejczyk – Kobieta Roku Glamour 2019

Zuza Kołodziejczyk – Kobieta Roku Glamour 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×