Szukaj

Zuza Kołodziejczyk z „Top Model” bryluje na evencie w Londynie. W nowej fryzurze wygląda lepiej?

Zuza Kołodziejczyk w blondzie

Zuza Kołodziejczyk w blondzie

Zuza Kołodziejczyk, zwyciężczyni trzeciej edycji programu Top Model przeszła odważną metamorfozę. Zamiast blond, ma teraz ciemne włosy. Jak wygląda? 

Zuza Kołodziejczyk zgłosiła się do trzeciej edycji programu Top Model. Dzięki głosom jurorów dotarła aż do wielkiego finału, w którym o zwycięstwo rywalizowała z Klaudią Strzyżewską i Marcelą Leszczak. Ostatecznie to Kołodziejczyk przekonała do siebie widzów, którzy postanowili przyznać jej główną nagrodę.

Zuza Kołodziejczyk w ciemnych włosach. Jak wygląda?

Od momentu, w którym zwyciężyła, Kołodziejczyk skupia się na swojej karierze. By być w stałym kontakcie z fanami, prowadzi konto w mediach społecznościowych. Tam pokazuje nie tylko zawodowe projekty, czy egzotyczne podróże, ale także kulisy życia prywatnego. Publikuje m.in. zdjęcia z partnerem oraz pokazuje metamorfozy.

Tak było też trzy lata temu, gdy gwiazda obcięła długie włosy. Zrobiła to w słusznym celu, w ten sposób wsparła osoby chore na raka, przekazując włosy na Fundację Rak’n’Roll. Od tego momentu modelka przez długi czas pokazywała się w krótkich, jasnych włosach.

View this post on Instagram

Natural. ????

A post shared by Zuza Kołodziejczyk (@zuzol) on

Okazuje się, że także i ten wizerunek należy do przeszłości. Kołodziejczyk wróciła do naturalnego, ciemnego koloru włosów, czym pochwaliła się w Dzień Kobiet. Opublikowała zdjęcia, wykonane podczas jednej z branżowych imprez w Londynie. By uciąć wszelkie spekulacje, w opisie zdradziła, że przeszła metamorfozę:

Dziewczyny, z okazji naszego święta życzę Wam, byście były szczęśliwe, czuły się wolne, czuły, że możecie być sobą zawsze i wszędzie. I proszę — wspierajmy się nawzajem codziennie — nie tylko od święta. PS. Tak, dobrze widzicie, wróciłam do swojego koloru włosów.

View this post on Instagram

Buziaki z Londynu! ???????? Wykorzystałam zaproszenie od @theofficialpandora, która zorganizowała wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet. Pandora od lat wspiera UNICEF, szczególnie programy, które pomagają dziewczynkom i młodym kobietom. Teraz w ramach tej współpracy powstał nawet specjalny charms (zajrzyjcie w stories). Oczywiście – jak zawsze było genialnie. ???? #PandoraForUNICEF #CharmsForChange Dziewczyny, z okazji naszego święta życzę Wam, byście były szczęśliwe, czuły się wolne, czuły, że możecie być sobą zawsze i wszędzie. I proszę – wspierajmy się nawzajem codziennie – nie tylko od święta. ❤️????????‍♀️ PS. Tak, dobrze widzicie, wróciłam do swojego koloru włosów. ????????‍♀️ PS2. Uprzedzając pytania – kubek i słomka: papierowe. ????

A post shared by Zuza Kołodziejczyk (@zuzol) on

Fanki były zachwycone. Ich zdaniem modelka w tym kolorze włosów wygląda świetnie:

  • Jesteś super babką i bardzo się cieszę, że mogę cię obserwować i czerpać tyle mądrości i dobrej energii od Ciebie.
  • @zuzol po latach z blondem też ostatnio wróciłam do ciemniejszego, bardziej naturalnego odcienia i muszę przyznać, że dawno tak dobrze się nie czułam!
  • Piękna. Świetnie wyglądasz.

Wam też podoba się w takim wydaniu?

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska i jej kolejna metamorfoza. Królowa życia oddała się w ręce najlepszych


Zuza Kołodziejczyk - metamorfoza. Jak się zmieniła?

Zuza Kołodziejczyk - metamorfoza. Jak się zmieniła?

Zuza Kołodziejczyk - metamorfoza. Jak się zmieniła?

Zuza Kołodziejczyk - metamorfoza. Jak się zmieniła?

Zuza Kołodziejczyk – Kobieta Roku Glamour 2019

Zuza Kołodziejczyk – Kobieta Roku Glamour 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×