Krótkie włosy to był dopiero początek. Zuza z „Top Model” pokazała finalny efekt metamorfozy. Zbieramy szczęki z podłogi

Zuza Kołodziejczyk metamorfoza

Zuza Kołodziejczyk metamorfoza

Zuza Kołodziejczyk postawiła na kolejną odważną metamorfozę. Zwyciężczyni programu Top Model najpierw ścięła swoje długie włosy, a teraz zmieniła kolor. 

Zuza Kołodziejczyk zyskała sławę dzięki swojemu udziałowi w programie Top Model. Młoda dziewczyna podczas castingu nie zachwyciła wszystkich jurorów, ale dzięki determinacji Joanny Krupy i Marcina Tyszki udało jej się przejść do kolejnego etapu. Kandydatka na modelkę przez cały czas trwania programu walczyła ze swoimi kompleksami i pokonywała kolejne bariery. Z każdym odcinkiem radziła sobie coraz lepiej, aż w końcu udało jej się dotrzeć do ścisłego finału. Tam okazała się być bezkonkurencyjna. Wygrała trzecią edycję show i jednocześnie została jego największym objawieniem.

Od finału programu minęło już ponad 7 lat, a Zuza nadal świetnie radzi sobie w show-biznesie. Cały czas jest obecna w świecie mody i bierze udział w kolejnych przedsięwzięciach. Prężnie prowadzi także swoje konto na Instagramie, gdzie pokazuje nie tylko kulisy pracy, ale także fragmenty swojego życia prywatnego.

Zuza Kołodziejczyk ma krótkie, ciemne włosy

Wszystkie kompleksy Zuzy już dawno odeszły w zapomnienie. Teraz chętnie pokazuje swoje ciało i daje obserwatorkom dobre wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania i dbania o sylwetkę. Jeszcze do niedawna znakiem rozpoznawczym modelki były blond włosy sięgające aż do pasa.

Niedawno Zuza zdecydowała się na bardzo poważną i zarazem odważną metamorfozę – ścięła włosy tak, że sięgają jej powyżej ramion. Do tego zafundowała sobie też krótką grzywkę. Tym samym całkowicie odmieniła swój wizerunek.

W nowy rok postanowiła wejść z kolejną zmianą. Tym razem postawiła na zmianę koloru. Zwyciężczyni Top Model zrezygnowała z blondu i teraz możemy zobaczyć na jej głowie znacznie ciemniejsze pasma.

Gdyby było gdzie wyjść, to tak bym poszła ubrana – napisała, prezentując nową stylizację.

Modelka zdradziła, że tęskno jej już za życiem towarzyskim, ale przy okazji zaprezentowała nową fryzurę i swoja obłędną figurę. Aż trudno uwierzyć, że kiedyś miała kompleksy.

Zuza w nowej odsłonie wygląda jak petarda. Mocny kolor jeszcze bardziej wydobył jej urodę. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem.


Zuza Kołodziejczyk

Zuza Kołodziejczyk

Zuza Kołodziejczyk z grzywką i nowym kolorem włosów – 2021 rok

Zuza Kołodziejczyk z grzywką i nowym kolorem włosów – 2021 rok

Zuzanna Kołodziejczyk na prezentacji katalogu Ikea

Zuzanna Kołodziejczyk na prezentacji katalogu Ikea

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×