Odpicowana na maksa Zofia Zborowska zapowiada newsa. „Jak Britney”. Komplementów całe morze

Zborowska jak Britney

Zborowska jak Britney

Zofia Zborowska wyszykowała się jak na bal i zapowiada, że przekaże nowe informacje. W prostych włosach, makijażu i białych koronkach wygląda świetnie. Fanka porównała ja do Britney. Słusznie?

Zosia Zborowska w tym roku po raz pierwszy została mamą. Aktorka i jej mąż Andrzej Wrona zostali rodzicami dziewczynki, dla której wybrali imię Nadzieja.

Nadzieja. Tak miała na imię moja babcia… Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę – mówiła jeszcze przed rozwiązaniem aktorka.

Zosia kilka tygodni po porodzie wróciła do pracy. W opiece nad dzieckiem pomaga jej opiekunka, a także mama, Maria Winiarska. Dumna babcia w rozmowie z Jastrząb Post powiedziała, że bardzo cieszy się, że chociaż jedną wnuczkę ma w Polsce.

Zborowska prężnie działa także na Instagramie, gdzie regularnie udostępnia nowe treści. Nie tylko rekomenduje różne produkty, ale także chwali się pomysłami i projetami. Dzieli się również swoimi doświadczeniami, jako młodej mamy. Ostatnio głośno było o zbiórce dla Zosi, chorej na SMA. Aktorka nie przeszła obok tego obojętnie. Akcja udała się znakomicie, zebrano całą potrzebną kwotę, a także rozpoczęto kolejną zbiórkę. Trzeba podkreślić, że Zosia zrobiła świetną robotę, a jej fani byli pod ogromnym wrażeniem rozmachu, z jakim zadziałała i to tak skutecznie.

W czwartek ponownie zaskoczyła swoich fanów. Tak odstawionej dawno jej nie widzieliśmy.

Odpicowana Zofia Zborowska wygląda jak Britney Spears?

Zosia Zborowska jest bardzo szczera w swoich wpisach i wśród jej postów nie brakuje tych, w których dzieli się swoimi przemyśleniami na temat tego, jak zmienia się kobiece ciało po ciąży, jak bardzo cierpią skóra i włosy. Pokazuje się wówczas w zwyczajnym, domowym wydaniu, często bez makijażu. Ale jak już się odpicuje, to mowę odbiera.

Pięknie umalowana, z wyprostowanymi włosami, w białych koronkach, pokazała się fanom w najnowszym poście. Zapowiada nowe informacje.

#jutrowrzucamnewsa #actress – obiecała.

Pod postem roi się od komplementów:

  • Osz ty, piękna,
  • Jak Britney.
  • O mammasita!
  • Wypisz wymaluj Britney.
  • Piekna, blond to twój kolor -piszą internauci.

Tez dostrzegacie podobieństwo Zborowskiej do Britney na opublikowanej fotografii?


Zosia Zborowska wygląda jak Britney?

Zosia Zborowska wygląda jak Britney?

Zosia Zborowska, Andrzej Wrona

Zosia Zborowska, Andrzej Wrona

Zofia Zborowska z córką

Zofia Zborowska z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×