Ciężarna Zosia Zborowska pokazała duży ciążowy brzuszek. Zaapelowała do fanek o stosowanie kremu z filtrem

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska wrzuciła nowe nagranie na Instastory i przy okazji pochwaliła się pięknie zaokrąglonym brzuszkiem. Poród zbliża się wielkimi krokami.

Zosia Zborowska kilka tygodni temu poinformowała, że zostanie mamą. Pokazała zdjęcie, na którym towarzyszy jej mąż, Andrzej Wrona. Aktorka wyeksponowała pięknie zaokrąglony brzuszek. Od tego czasu regularnie pokazuje nowe zdjęcia, a także porusza tematy związane z ciążą i macierzyństwem:

Tyle miesięcy ukrywaliśmy to i teraz trochę czuję się obdarta z tajemnicy. I to jest śmieszne, bo nie wiedziałam jak mam teraz z wami gadać. Bo mogę teraz na legalu sapać i pokazać wydęty bebzon… brzunio, przepraszam. Nie jest tak, że teraz ten profil będzie wyłącznie o ciąży. Ale z drugiej strony, jeśli będę mówić o ciąży, to będę mówić prawdę.

Zborowska niedawno pochwaliła się wyprawką dla dziecka. Pokazała, jakie ubranka zamówiła. W paczce znalazły się m.in. granatowe body oraz beżowe spodnie dresowe. Kolor strojów dla maluszka może sugerować płeć dziecka i wskazywać, że Zosia powita na świecie chłopca. Sama zainteresowana nie skomentowała jednak tych spekulacji.

Zosia Zborowska w ciąży namawia do stosowania filtra

W środę Zborowska udostępniła nowe nagranie na Instastory. Zachęcała internautki do tego, by w dni, gdy słońce dopisuje, pamiętały o stosowaniu kremów z filtrem. To one pomogą uchronić skórę przed poparzeniami słonecznymi:

Chciałam wam tylko przypomnieć, że jak jest takie słoneczko to używamy filtra na twarz. Filtr na twarz jest bardzo ważny, ja używam 50. Właśnie sobie wklepuje, na ciało również. Jestem królową filtra. Tak jak Maja Bohosiewicz, ale te filtry są inne.

Zosia Zborowska w ciąży

Zosia Zborowska w ciąży

Zosia Zborowska, korzystając z pięknej pogody, postawiła na strój, który wyeksponował ciążowy brzuszek. Widać, że jest już pięknie zaokrąglony. Włożyła górę od stroju kąpielowego, którą połączyła z białą koszulą. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu prezentuje się świetnie. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii.


Zosia Zborowska w ciąży

Zosia Zborowska w ciąży

Zosia Zborowska w ciąży

Zosia Zborowska w ciąży

Zosia Zborowska w ciąży

Zosia Zborowska w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×