Zofia Zborowska pokazuje jak przeżyć upały w zaawansowanej ciąży. Tylko że na taki luksus mało kogo stać…

Zosia Zborowska - upały

Zosia Zborowska - upały

Zofia Zborowska jest w zaawansowanej ciąży. Upały jednak nie są jej straszne, bo ma na nie świetny sposób. Tylko że nie każdego stać na taki luksus.

Zofia Zborowska jest w ciąży. Już niedługo ona i jej mąż, siatkarz Andrzej Wrona, po raz pierwszy zostaną rodzicami. Powitają na świecie córeczkę. Aktorka, odkąd ujawniła, że jest w odmiennym stanie, relacjonuje go w social mediach. Nie szczędzi szczegółów, nie koloryzuje. Nie waha się mówić o gorszych dniach oczekiwania na maleństwo. Zdradziła już, że jej córeczka odziedziczy przepiękne imię po babci aktorki.

Nadzieja. Tak miała na imię moja Babcia…Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej Mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę. @hannaneves za każdym razem jak rodziła swoje córeczki to przypominała mi, że ona nie nazwała swoich córek Nadzia, bo ja sobie to zaklepałam jako małolata, wiec jeśli będę miała kiedyś córkę to MUSZĘ JĄ TAK NAZWAĆ, bo inaczej się na mnie wkurzy.

Niedawno aktorka pochwaliła się kolacją z mężem. Sięgnęła po przepiękną kreację, która podkreślała jej brzuszek. Internauci byli zachwyceni tym, jak się prezentuje. W najnowszym poście zdradziła również, że wizyta kontrolna u ginekologa wprawiła ją w niemałe zdumienie, bo nie spodziewała się, że uda jej się nie przybrać na wadzę, a wręcz okazało się, że schudła.

W niedziele zdradziła, jak znosi upały.

Ciężarna Zofia Zborowska zdradza sposób na upały

Ostatnie dni przyniosły nam prawdziwie upalne lato. Gorące dni mogą się dać we znaki, szczególnie kobietom w zaawansowanej ciąży. Zosia Zborowska jednak znalazła świetny sposób, jak to przetrwać.

Pokazał zdjęcie, na którym odpoczywa nad basenem, z koktajlem w dłoni i naolejowanymi włosami.

Halinka na basenie  zdrowy szejczek na śniadanko, włosy pod czepeczkiem się olejują, filtr 50 na ryjusia. Tak można żyć w ciąży w te upały – napisała.

Pod postem internauci w komentarzach zgadzają się z przyszłą mamą:

  • Tak można żyć generalnie! – Agata Rubik.
  • Jeszcze gumowa kaczuszka i idealnie – Asia Wołosz.
  • I do tego świetne okulary!
  • No tak to można, zawsze.

Prawda, że w takich warunkach upał nie jest straszny? Tylko że nie każdego stać na takie luksusy.

Zobacz także: Basen, jacuzzi, stylowe wnętrza. Zborowska i Wrona mieszkają jak hollywoodzkie gwiazdy


Zosia Zborowska radzi sobie z upałami

Zosia Zborowska radzi sobie z upałami

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zdradzili imię dziecka

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zdradzili imię dziecka

Zosia Zborowska w Dzień Dobry TVN

Zosia Zborowska w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×