Zosia Zborowska świętuje 33. urodziny męża uroczym kadrem. Nie szczędzą sobie namiętności. „Miłość wokół nas”

Zosia Zborowska, Andrzej Wrona

Zosia Zborowska, Andrzej Wrona

Zosia Zborowska pochwaliła się, jak świętuje z mężem jego 33. urodziny. Romantyczny kadr od razu przyciąga wzrok. Jak oni się kochają...

Zosia Zborowska to jedna z najbardziej lubianych aktorek młodego pokolenia. Sporą popularność przyniosła jej rola w serialu Barwy szczęścia. Sławę ze szklanego ekranu szybko przeniosła do mediów społecznościowych. Gwiazda prężnie rozwija swój profil na Instagramie, który na tę chwilę obserwuje ponad 440 tysięcy osób, dzięki czemu jest jedną z najpopularniejszych influencerek w sieci.

Kilka miesięcy temu w życiu Zosi zaszły spore zmiany. Razem z mężem, Andrzejem Wroną, zamieścili w mediach społecznościowych zabawny rebus, którym oznajmili, że spodziewają się dziecka. Pod zdjęciem przyszłych rodziców w krótkim czasie zaroiło się od komentarzy z gratulacjami. Odkąd ich córeczka, Nadzieja, pojawiła się na świecie, chętnie relacjonują, jak radzą sobie w nowej, życiowej roli.

Zosia Zborowska uczciła 33. urodziny męża romantycznym kadrem

Zborowska i Wrona są małżeństwem od dwóch lat, jednak długo ukrywali swoje uczucie. Dopiero z biegiem czasu zaczęli zamieszczać w sieci wspólne zdjęcia, które potwierdzały, jak wielkie uczucie ich połączyło. To jedna z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. W ich wspólnym życiu nie brakuje romantycznych momentów, a jednym z nich były ich zaręczyny, o których aktorka opowiedziała w rozmowie z Izabelą Janachowską.

Najpierw pod dom podjechał taki wypasiony samochód z szampanem w środku. Andrzej powiedział, że wychodzimy i zamówił taxi grosik, więc zeszliśmy, a tam czekał Maybach. Nic nie chciał powiedzieć, pojechaliśmy pod Warszawę, a zamknęli wówczas loty nad miastem i były straszne jaja. On się dogadał z pilotem karetek powietrznych. Wsiedliśmy do helikoptera i ja w ogóle nie wiedziałam gdzie jestem, ale okazało się, że wylądowaliśmy na Mazurach w miejscu, gdzie byliśmy na naszym pierwszym wyjeździe. Potem przekonał mnie, żebyśmy poszli na pomost, tam było już wszystko przygotowane i Andrzej się oświadczył. Ja byłam w szoku.

Małżonkowie są w sobie szaleńczo zakochani i nie brakuje między nimi namiętności, co potwierdza zdjęcie udostępnione przez aktorkę. Zakochani świętowali wspólnie 33. urodziny siatkarza. Podczas imprezy zostali przyłapani przez jednego z gości w bardzo intymnym momencie. Na przedstawionym zdjęciu możemy zobaczyć, jak Andrzej czule całuje żonę w szyję. Pod publikacją pojawił się podpis, w którym Zosia wyznała mu miłość.

 #33 #wronka #kocham #uromęża

Pod postem zaroiło się od komentarzy. Internauci są zauroczeni ich wspólnym zdjęciem i nie szczędzą komplementów pod ich adresem.

  • Jesteście DeBeściaki. Kocham na Was patrzeć. Hot Mamitta.
  • Miłość wokół nas.
  • Zdjęcie z serii: starzy na wychodnym.
  • Świetne zdjęcie.
  • Magiczna relacja, gratulacje.

Musimy przyznać, że tak romantycznego kadru dawno nie widzieliśmy.


Zosia Zborowska, Andrzej Wrona

Zosia Zborowska, Andrzej Wrona

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zdradzili imię dziecka

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zdradzili imię dziecka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×