Ciąża Zosi Zborowskiej od początku była trudna. Musiała rzucić pracę: „Cholerny smutek”

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska jest w ciąży i już lada dzień urodzi swoje pierwsze dziecko. Szczególny stan dostarcza jej wielu wrażeń. Jakich?

Zosia Zborowska jest w ciąży. Przez kilka miesięcy ukrywała, że zostanie mamą. Chociaż regularnie publikowała nowe zdjęcia w sieci, kadrowała je tak, by nie było widać rosnących krągłości. Niedawno przekazała jednak szczęśliwe nowiny i ujawniła, że wraz z mężem, Andrzejem Wroną, zostaną rodzicami.

Od tego momentu Zborowska chętnie wypowiada się na temat szczególnego stanu w wywiadach i social mediach. Co jakiś czas publikuje nowe fotki, na których widać rosnący brzuszek. W jednym z postów zapewniła fanów, że takie treści coraz częściej będą się pojawiać na jej koncie:

Tyle miesięcy ukrywaliśmy to i teraz trochę czuję się obdarta z tajemnicy. I to jest śmieszne, bo nie wiedziałam jak mam teraz z wami gadać. Bo mogę teraz na legalu sapać i pokazać wydęty bebzon… brzunio, przepraszam. Nie jest tak, że teraz ten profil będzie wyłącznie o ciąży. Ale z drugiej strony, jeśli będę mówić o ciąży, to będę mówić prawdę – ujawniła w social mediach.

Niedawno przyszła mama wskoczyła w czerwony strój kąpielowy i ujawniła, że jest gotowa na sezon bikini. Jej imponujące kształty przyciągały uwagę. Widać, że poród zbliża się wielkimi krokami.

Zosia Zborowska rzuciła pracę przez ciążę. Co ujawniła?

Zborowska, chociaż nadal jest bardzo aktywna w sieci, nieco ograniczyła inne służbowe zobowiązania. Wyznała, że miała zagrać jedną z głównych ról w serialu TVN Tajemnica zawodowa. Ostatecznie jednak wystąpiła w dwóch odcinkach, co było dla niej bardzo smutne. Aktorka zdradziła, że wszystko przez fakt, że w czasie ciąży nie mogła się przemęczać:

Musiałam zrezygnować. Musiałam w ciąży leżeć przez miesiąc plackiem. Serial czekał 3 tygodnie na mnie, ale już dłużej nie mógł – komentowała w sieci.

Zosia Zborowska cieszy się jednak, że mogła wystąpić w nowym serialu:

Cholerny smutek. Ale i tak się cieszę, że mogłam tam być przez parę odcinków.

Śledzicie wspomnianą produkcję?


Zosia Zborowska na planie serialu

Zosia Zborowska na planie serialu

Zosia Zborowska w ciąży w bikini

Zosia Zborowska w ciąży w bikini

Zofia Zborowska jest w ciąży - widać już brzuszek

Zofia Zborowska jest w ciąży - widać już brzuszek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×