Zosia Zborowska odlicza godziny do porodu. Fanka zapytała, czy będzie przy niej mąż. Skończyło się na pouczeniu

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska na Instagramie ujawniła pierwsze szczegóły na temat porodu. Zdradziła m.in. czy Andrzej Wrona będzie jej towarzyszyć, a także kiedy bliscy zobaczą jej dziecko.

Zosia Zborowska przez pewien czas ukrywała ciążę. Chociaż nie zmniejszyła swojej aktywności w sieci, nosiła luźniejsze stroje, a zdjęcia kadrowała tak, by nie było widać rosnącego brzucha. Odkąd jednak ona i jej mąż, Andrzej Wrona, ogłosili, że zostaną rodzicami, już nie chowa swoich krągłości.

Zborowska co jakiś czas wypowiada się na temat ciąży i dzieli się wybranymi szczegółami. Ujawniła m.in. płeć i imię dziecka. Czeka na narodziny córeczki, którą nazwie Nadzieja. To piękny hołd w kierunku babci gwiazdy. Aktorka, chociaż aktywnie działa w sieci, nie koloryzuje swojego stanu i mówi, jak jest. Tak jak niedawno, gdy przyznała, że ma cellulit. Przyszła mama na razie stara się o tym nie myśleć:

Dziewczyny, nie martwcie się takimi rzeczami! Tak, mam cellulit, zrobiły mi się rozstępy, ale nie to jest teraz istotne. Będziemy z nim walczyć po porodzie jeśli będziemy miały na to ochotę, bo może się okazać, że pokochamy swoje nowe ślady na ciele. Mi też było przykro na początku zaakceptować te zmiany, ale im dalej w las, tym bardziej staram się je pokochać.

Zosia Zborowska jest gotowa na poród. Andrzej Wrona będzie jej towarzyszyć?

Zborowska co jakiś czas odpowiada na pytania nurtujące internautów. Niedawno na prośbę jednego z nich zdradziła, jak będzie wyglądać czas po porodzie. Wyjawiła, że nie zamierza się spotykać z rodziną i znajomymi. Nie oznacza to jednak, że się z nimi nie skontaktuje:

Dużo o tym czytałam, że pierwszy minimum tydzień powinien być tylko dla rodziców i dziecka. Bez żadnych odwiedzin. To jest bardzo intymny i szczególny moment — podobno. Dobrze, że jest facetime.

Kolejna osoba poszła o krok dalej i chciała się dowiedzieć, czy gwiazda „będziecie rodzić razem z Andrzejem”. Aktorka żartobliwie rozwiała wszelkie wątpliwości:

Rodzić to ja będę sama. Andrzej będzie co najwyżej osobą towarzyszącą.

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i czekamy na pierwsze zdjęcie maluszka.


Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zdradzili imię dziecka

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zdradzili imię dziecka

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona na randce

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona na randce

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×