Zosia Zborowska pokazała uroczą sesję z córeczką. Nadziejka zapozowała w pięknej stylizacji, a jej fryzurka to mistrzostwo

Zofia Zborowska pokazała córkę

Zofia Zborowska pokazała córkę

Zosia Zborowska pokazała na Instagramie sesję z Nadzieją. Córeczka aktorki i Andrzeja Wrony w ślicznej stylizacji i w uroczej fryzurce skradła serca internautów.

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska po wielu staraniach doczekali się wymarzonej córeczki. Najpierw powiadomili, że spodziewają się dziecka w bardzo pomysłowy sposób, a potem poinformowali o jej narodzinach w mediach społecznościowych. Teraz od czasu do czasu pokazują kadry z malutką Nadzieją, nie pokazując jej twarzy. Były reprezentant Polski w siatkówce wyznał, jak zmieniło się jego życie, odkąd został tatą.

Mogę potwierdzić, coś przeskakuje w głowie i to jest niesamowite. Na pewno zmianą było uświadomienie sobie, w momencie narodzin Nadziei, że ja już do końca życia będę się o kogoś martwił. No i tak faktycznie jest. Non-stop mam z tyłu głowy: czy ona jest bezpieczna, czy jest najedzona, czy nic ją nie boli, czy jest zdrowa itd. – wyznał w rozmowie z Ładne Bebe.

Wrona przyznał też, że narodziny córki sprawiły, że jego relacja z żoną także się zmieniła.

Relacja jest więc mocno inna, ale mimo tych paru, nazwijmy to „minusów”, jeśli chodzi na przykład o intymność czy seks, moim zdaniem jest głębsza i finalnie lepsza. Związek się zmienia, ale mimo zmian jest silniejszy, mocniejszy, warto między sobą to przepracować, żeby było dobrze, po prostu – powiedział.

Zarówno Zosia, jak i Andrzej świetnie odnaleźli się w roli rodziców. Nadziejka to ich oczko w głowie. W niedzielę Zborowska pokazała uroczą sesję z córeczką.

Zosia Zborowska pokazała uroczą sesję z córeczką. Jak wygląda Nadziejka?

Zosia Zborowska zdecydowała się podzielić z fanami uroczą sesją. Nadziejka zapozowała w stroju stylizowanym na góralski i pięknej kitce na czubku głowy. Towarzyszyła jej suczka Wiesia.

Kiedy jeden z Dziadków jest góralem  #góraleczka #prezentoddziadkawojtka #najlepiej – napisała dumna mama.

Pod postem zaroiło się od komplementów.

  • Slodzinka w regionie – Paulina Krupińska.
  • Jakie Słodyczki.
  • Śliczna GÓRALECZKA. No i Wiesia prezentuje się szykownie.
  • o matko ale słodziaki.
  • Sama słodycz!

Jak wam się podobają nowe zdjęcia Nadziejki?


Zosia Zborowska pokazała Nadziejkę

Zosia Zborowska pokazała Nadziejkę

Zosia Zborowska pokazała Nadziejkę

Zosia Zborowska pokazała Nadziejkę

Zosia Zborowska pokazała Nadziejkę

Zosia Zborowska pokazała Nadziejkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×