Zborowska trzy miesiące po porodzie wcisnęła się w spodnie sprzed ciąży i pokazała goły brzuch. Do powrotu do formy jeszcze trochę jej brakuje

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska pokazała brzuch trzy miesiące po porodzie. Przy okazji zdobyła się na bardzo szczery komentarz. Co powiedziała?

Zosia Zborowska w tym roku dołączyła do grona mam. Aktorka i jej mąż Andrzej Wrona powitali na świecie córkę, dla której wybrali imię Nadzieja.

Gwiazda kilka tygodni po porodzie wróciła do pracy. W opiece nad dzieckiem pomaga jej opiekunka, a także mama, Maria Winiarska. Dumna babcia w rozmowie z Jastrząb Post powiedziała, że bardzo cieszy się, że chociaż jedną wnuczkę ma w Polsce:

Jest ciężko. Jak kończę próby w teatrze to zaczynam rolę babci i troszkę jest tego dużo. Ale jestem szczęśliwa, że mam chociaż jedną wnuczkę w Polsce. Bardzo się cieszę.

Przypomnijmy, że druga córka Winiarskiej, Hanna Zborowska-Neves na co dzień mieszka w Brazylii.

Zosia Zborowska pokazała brzuch trzy miesiące po porodzie. Jak wygląda?

Zborowska prężnie działa na Instagramie, gdzie regularnie udostępnia nowe treści. Od kilku dni namawia internautów do wsparcia zbiórki na leczenie Zosi, która zmaga się z SMA (więcej tutaj). We wtorek postanowiła jednak na moment odejść od tego tematu i pochwalić się tym, jak jej ciało zmieniło się prawie trzy miesiące po porodzie.

Zosia Zborowska opublikowała nagranie na Instastory, na którym pojawia się w staniku, a także w dżinsach, które nosiła przed ciążą. Jak zdradziła, chociaż udało jej się je włożyć, do sukcesu jeszcze trochę brakuje. Na razie nie może dopiąć wszystkich guzików. Aktorka nie ukrywała, że jest jednak szczęśliwa, że jej ciało powoli wraca do formy:

Proszę państwa, dzień dobry wyjątkowo nie o zbiórce, a o czymś bardziej przyziemnym i idiotycznym. Chciałabym przekazać, że zbliżają się trzy miesiące od porodu, a tu proszę taka heca. Jeszcze tylko dwa guziczki i tak ten boczek upchniemy […]. No bardzo się cieszę – komentowała aktorka na Instastory.

O tym, jak aktualnie prezentuje się sylwetka Zborowskiej przekonacie się zaglądając do naszej galerii.


Zosia Zborowska pokazała brzuch trzy miesiące po porodzie

Zosia Zborowska pokazała brzuch trzy miesiące po porodzie

Zosia Zborowska pokazała brzuch trzy miesiące po porodzie

Zosia Zborowska pokazała brzuch trzy miesiące po porodzie

Zosia Zborowska pokazała brzuch trzy miesiące po ciąży

Zosia Zborowska pokazała brzuch trzy miesiące po ciąży

Komentarze

  • ak pisze:

    kurczę, ona zawsze robi wrażenie takiej trochę niedomytej, przepoconej, przetłuszczone,j obleśnej baby,

  • Gość pisze:

    Co ona może innego pokazać

  • Guczas pisze:

    Cóż to za moda – rozbieranie na ekranie ? Szkoda że nie zdjęła jeszcze majtek i stanika. Widocznie pragnie uwagi i atencji mężczyzny, albo zaprezentować chce swoje tandetne dziary, ewidentne wskazujące na problemy natury psychologicznej, braku dowartościowania i akceptacji naturalnego ciała🙈🙉🙈

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×