Zosia Zborowska odpowiada na niekorzystne zdjęcia paparazzi: „Oto ja pod koniec ciąży”. Wrzucenie czegoś takiego wymaga sporego dystansu

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska dodała nowy post na Instagramie, w którym odpowiedziała na niekorzystną sesję zdjęciową, która pojawiła się na jednym portalu. Internauci w komentarzach biją brawa za dystans.

Zosia Zborowska przez kilka tygodni ukrywała swoją ciążę. Odkąd potwierdziła w social mediach szczęśliwe wieści o tym, że jej rodzina się powiększy, już nie ukrywa swojego stanu. Dzieli się z internautami wybranymi przez siebie szczegółami. Ujawniła m.in., że razem z mężem, Andrzejem Wroną, powitają na świecie córeczkę. Wybrali dla niej imię Nadzieja. To piękny hołd w kierunku babci aktorki.

Przyszła mama stara się być w stałym kontakcie z fanami. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie co jakiś czas publikuje nowe treści. Niedawno odpowiadała na nurtujące pytania internautów. Jeden z nich chciał się dowiedzieć, czy gwiazda ma cellulit. Zborowska przyznała, że tak, na razie jednak stara się o tym nie myśleć:

Dziewczyny, nie martwcie się takimi rzeczami! Tak, mam cellulit, zrobiły mi się rozstępy, ale nie to jest teraz istotne. Będziemy z nim walczyć po porodzie jeśli będziemy miały na to ochotę, bo może się okazać, że pokochamy swoje nowe ślady na ciele. Mi też było przykro na początku zaakceptować te zmiany, ale im dalej w las, tym bardziej staram się je pokochać.

Zosia Zborowska odpowiada na niekorzystne zdjęcia paparazzi

Zosia nie tylko odpowiada pytania, które nurtują obserwatorów jej profilu na Instagramie, ale także stara się reagować na zdjęcia paparazzi, które obiegają media. W poniedziałek wieczorem opublikowała kolaż dwóch zdjęć. Pierwsze, na którym ma smutną minę, zrobiła sama. Drugie uchwycili z ukrycia fotoreporterzy i pojawiło się na jednym z portali. Wrzucenie czegoś takiego wymaga sporego dystansu.

Gwiazda w opisie przyznała, że jej końcówka ciąży jest dla niej tak trudna, że nawet to niekorzystne ujęcie ją nie zabolało:

Rzeczywistości VS Pudelek. Powiem Wam tak, jest mi już tak ciężko (pod chyba każdym względem) ze nawet ta fotka mnie nie zabolała. Jeśli ktoś poczuł się lepiej publikując to, albo komentując — włala. Oto ja pod koniec ciąży. Jakoś siebie dźwigam. #9monthspregnant

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. W komentarzach biją brawa za udostępnianie takich wpisów i trzymają kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.


Zosia Zborowska reaguje na zdjęcia paparazzi

Zofia Zborowska wybrała się do fryzjera

Zosia Zborowska w ciąży. Ma gigantyczny brzuch

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×