Zosia Zborowska rozczuliła internautów nowym zdjęciem z córką. Nadziejka ma tak bujną czuprynkę, że aż nie można oczu oderwać

Zosia Zborowska z Nadziejką

Zosia Zborowska z Nadziejką

Zofia Zborowska pokazała nowe zdjęcie z córeczką. Nadziejka rośnie na naszych oczach, a jej bujna czuprynka robi niesamowite wrażenie. Słodki widok?

Zosia Zborowska to aktorka, która świetnie dała się poznać widzom dzięki serialowi Barwy Szczęścia, gdzie zagrała sympatyczną dentystkę Anetę. Zrezygnowała z pracy w telenoweli, jednak nadal cieszy się sympatią fanów. Gwiazda stała się jeszcze bardziej interesująca dla kolorowej prasy w momencie, gdy związała się ze znanym siatkarzem, Andrzejem Wroną. Szybko stali się jedną z bardziej popularnych par w show-biznesie.

Aktorka prężnie działa także w social mediach. Prowadzi chętnie odwiedzany przez fanów profil, na którym codziennie zasypuje swoich odbiorców nowymi nagraniami i zdjęciami. Od jakiegoś czasu absorbującą pracę łączy ona z macierzyństwem. W zeszłym roku na świat przyszła jej upragniona córeczka. Dziewczynka niedawno skończyła roczek i jest oczkiem w głowie rodziców. Skąd jej oryginalne imię, Nadzieja?

Nadzieja. Tak miała na imię moja babcia… Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę. Hanna Zborowska-Neves za każdym razem jak rodziła swoje córeczki, to przypominała mi, że ona nie nazwała swoich córek Nadzia, bo ja sobie to zaklepałam jako małolata. Wiec jeśli będę miała kiedyś córkę to MUSZĘ JĄ TAK NAZWAĆ, bo inaczej się na mnie wkurzy. Szczerze? Byłam pewna, że będziemy mieli chłopca, ale w sumie ja też miałam być Tadkiem, po dziadku Tadku – mężu babci Nadzi. W każdym razie na szczęście Andrzej Wrona przystał na tę propozycję imienia. Także Nadziejko – czekamy na ciebie bardzo – napisała Zosia jeszcze w trakcie oczekiwania na pierworodną.

Nadziejka rośnie na naszych oczach. Choć Zosia i Andrzej zdecydowali, że nie będą pokazywać jej twarzy, to i tak zachwyca, bo może się poszczycić bujną czuprynką.

Zosia Zborowska pokazała nowe zdjęcie z córeczką. Jak wygląda Nadzieja?

Zosia nie jest typem mamy, która preferuje przebywać z dzieckiem w domu. Nadziejka już zwiedziła sporo świata, włącznie z podróżą do Brazylii. Tym razem jednak odpoczywają na Maurach, które kocha aktorka. Zborowska pokazała zdjęcie z ulubionego miejsca na ziemi. Pozuje na nim z córeczką wtulona w jej ramiona.

Mazury nawet na dobę są zawsze świetnym pomysłem – napisała.

Pod postem nie brakuje słów zachwytu. Nadziejka to słodka dziewczynka, a jej czuprynka rozczula:

  • Co za obraz najwspanialszy!
  • Piękne kudełki Nadzi. Odpoczywajcie.
  • Włoski Nadzi przecudne. Tylko zazdrościć czupryny.
  • Cudne zdjęcie – piszą.

Rzeczywiście Nadziejka ma coraz bujniejsze włosy, a kitka na czubku główki jest cudna.


Zosia Zborowska z Nadziejką

Zosia Zborowska z Nadziejką

Zosia Zborowska pokazała Nadzieję

Zosia Zborowska pokazała Nadzieję

Zosia Zborowska pokazała Nadzieję i Annę Lewandowską

Zosia Zborowska pokazała Nadzieję i Annę Lewandowską

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×