„Rozstępy, absolutny brak mózgu, cellulit…”. Zosia Zborowska w zaawansowanej ciąży wymienia minusy swojego stanu. Ile już przytyła?

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska opublikowała nowe zdjęcia na Instagramie, na których eksponuje ciążowe krągłości. W opisie wymieniła minusy swojego stanu i zdradziła, ile już przytyła.

Zosia Zborowska kilka miesięcy temu ogłosiła, że zostanie mamą. Od tego momentu nie ukrywa swojego stanu. Aktywnie działa na Instagramie, gdzie co jakiś czas publikuje nowe treści i odkrywa wybrane szczegóły na temat życia prywatnego. Niedawno odpowiadała na pytania zadawane przez fanów.

Jeden z internautów chciał się dowiedzieć, jakim mężem jest Andrzej Wrona. Aktorka przyznała, że sportowiec doskonale odnajduje się w swojej roli:

Ma swoje zdanie, bardzo mocny charakter, ale stara się tez zrozumieć mnie i moje potrzeby i jazdy. Jest też mega spokojny, cierpliwy, śmieszny i okazuje mi (i Wiesi) tyle ciepła i czułości, że jestem pewna, że ojcem będzie najlepszym na świecie! A co do pantofla… Staram się uporczywie go tam wsadzić, ale typ się nie daje. Twarda sztuka.

Zborowska zabrała głos także na temat przyjęcia szczepionki przeciw COVID-19. Ujawniła, dlaczego na razie nie planuje się zaszczepić.

Zosia Zborowska wymieniła minusy ciąży. Ile przytyła?

Zosia Zborowska w piątkowe południe opublikowała kolejny wpis na Instagramie. Podzieliła się zdjęciami, na których pozuje z mężem. Przyszła mama ma na sobie strój podkreślający brzuszek. W opisie nawiązała do swojego stanu i wskazała jego minusy. Zdradziła też, ile przytyła:

+15kg, rozstępy, duszności, mętlik w głowie, absolutny brak mózgu, cellulit nawet na piętach, trądzik na lewym policzku.

Gwiazda napisała, że chociaż mogłaby tak dalej wymieniać, zaakceptowała to, że jej ciało się zmienia. Nie ukrywa, że to zasługa Andrzeja Wrony, który bardzo ją wspiera:

Mogłabym tak jeszcze wymieniać i wymieniać ale wiecie co? Dzisiaj tak usiadłam na łóżku, zastanowiłam się chwilkę i pomyslalam ej Halinka! Jest spoko! 🙂 daje sobie na to wszystko pełen akcept. I Wam tez proponuje takie podejście. P.S. Nie ukrywam, że mając tak ogromne wsparcie od @w_kracze jest mi łatwiej. I jestem Ci za to Anżeju cholernie wdzięczna.

Internauci nie pozostawili tego bez reakcji. W komentarzach piszą, że małżonkowie tworzą cudowną parę.


Zosia Zborowska w ciąży. Ma gigantyczny brzuch

Zosia Zborowska w ciąży. Ma gigantyczny brzuch

Zosia Zborowska w ciąży. Ma gigantyczny brzuch

Zosia Zborowska w ciąży. Ma gigantyczny brzuch

Zosia Zborowska w ciąży. Ma gigantyczny brzuch

Zosia Zborowska w ciąży. Ma gigantyczny brzuch

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dziś ledwo kobieta jest w ciąży 5minut od razu idzie na l4 potem siedzą jedzą i tyją

 • Gość pisze:

  Urodziłam 3dzieci nie mam żadnych rozstępów ani celulitu w ciąży z synem przytylam 6kg a syn po urodzeniu ważył 3950 kg

 • Gość pisze:

  Jak ja byłam w ciąży 40 lat temu to się takich3rzec/y nie mówiło szło się do ciężkiej pracy i żadna ko ieta o tym nie myslsla

 • Gość pisze:

  Nigdy nie słyszałam żeby ktoś tak koszmarnie przechodził ciąże. Sama byłam w dwóch. Przytyłam po 7 kg. Celulitu nigdzie nie miałam, ani przed ani w trakcie ani po. Trądzik ani brak mozgu również mi nie doskwierał. Pewnie też dlatego, że przed ciążą miałam mózg i dobrą cerę. Oby to było ich jedyne dziecko skoro tak jej ciężko. Za chwilę zaczną się opowieści o kupach, mleku, cyckach, porodzie….

 • Gość pisze:

  Kurde bardzo negatywnie ocenia stan ciąży . Nie wszystkie kobietki tak mają bez przesady ,jakbym oglądała jej profil a nieiala dziecka to bym bała się zajść w ciążę . Ja przytyłam 8 kg ,a te 9 miesięcy czułam się najlepiej .

 • Gość pisze:

  Niech ta baba już urodzi. Nie było drugiej przyszłej mamy tak jęczącej i narzekającej na swój stan. Pani Wrona jak zwykle zero klasy.

 • Gość ala pisze:

  Zosia jesteś cudowna,fajna kobitka z ciebie,wszystkiego co najlepsze dla całej rodziny

 • Gość pisze:

  Zosia jest super,normalna kobitka z dystansem do siebie

 • MS pisze:

  Wszystkiego najlepszego Pani Zosiu wytrwałości my Matki Polski wszystko wytrzymały Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Kim jest Zosia Zborowska?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×