Zosia Zborowska ma dosyć social mediów: „Lewel ściemy międzyludzkiej mnie absolutnie przerósł”. Skończyło się na terapii

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska

Zosia Zborowska ogłosiła na Instagramie, że ma dosyć świata social mediów. Nie ukrywa, że jest tym zmęczona. Co napisała?

Zofia Zborowska zaistniała dzięki serialowi Barwy Szczęścia, gdzie zagrała sympatyczną dentystkę Anetę. Zrezygnowała jednak z pracy w telenoweli, nie ukrywając, że w grę wchodzi polityka. Mimo wszystko nadal cieszy się sympatią fanów  i realizuje się w wielu projektach.

Stała się jeszcze bardziej interesująca dla kolorowej prasy w momencie, gdy związała się ze znanym siatkarzem, Andrzejem Wroną. Szybko sformalizowali swój związek i stali się obiektem zainteresowania kolorowej prasy. Nie czekali też na powiększenie rodziny. Od ponad roku są zakochanymi w swojej córeczce rodzicami.

Nadzieja. Tak miała na imię moja babcia… Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę. Hanna Zborowska-Neves za każdym razem jak rodziła swoje córeczki, to przypominała mi, że ona nie nazwała swoich córek Nadzia, bo ja sobie to zaklepałam jako małolata. Wiec jeśli będę miała kiedyś córkę to MUSZĘ JĄ TAK NAZWAĆ, bo inaczej się na mnie wkurzy. Szczerze? Byłam pewna, że będziemy mieli chłopca, ale w sumie ja też miałam być Tadkiem, po dziadku Tadku – mężu babci Nadzi. W każdym razie na szczęście Andrzej Wrona przystał na tę propozycję imienia. Także Nadziejko – czekamy na ciebie bardzo – napisała Zosia jeszcze w trakcie oczekiwania na dziecko.

Nadzieja to ich oczko w głowie. Dziewczynka pojawia się na Instagramach rodziców, ale nie pokazują jej twarzy. Widać jednak, jak pięknie się rozwija. Jej mama za to jest jedną z najbardziej aktywnych użytkowniczek social mediów. Czy nie jest tym zmęczona?

Zosia Zborowska ma dość influencerki

Zosia jest też prężnie działająca influencerką. Prowadzi chętnie odwiedzany profil na Instagramie, na którym codziennie zasypuje swoich odbiorców nowymi nagraniami i zdjęciami. Słynie z nietuzinkowego poczucia humoru i tego, że nie koloryzuje rzeczywistości. Swoje zasięgi często wykorzystuje w celach charytatywnych. Organizuje między innymi bloki reklamowe, a zyski przekazuje potrzebującym. Kiedy w piątek urządziła sesję pytań i odpowiedzi, okazało się, że mimo wszystko jest zmęczona światem social mediów.

Nie masz dość influ świata gdzie wszyscy na siebie najeżdżają i manipulują? – zapytała jedna z fanek.

Zosia bez chwili wahania odpowiedziała:

Mam. Na maksa. Nawet o tym dziś rozmawiałam na terapii, że lewel ściemy międzyludzkiej mnie absolutnie przerósł. Dalego zaszyłam się w domu Wychodzę tam, gdzie muszę, a przyjaciółek już nie szukam, bo mam najlepsze na świecie.

Spodziewaliście się, że bycie w przestrzeni publicznej, a przede wszystkim social mediów, tyle kosztuje Zosię?


Zosia Zborowska jest zmęczona social mediami

Zosia Zborowska jest zmęczona social mediami

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona na randce

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona na randce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×