Zosia Zborowska chwali się pralnią. W jej luksusowej willi z basenem to szczególne miejsce. Tak je urządziła

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska dodała nowy post na Instagramie - pokazała kolejny fragment swojego mieszkania. Jak urządziła pralnię? Zobaczcie zdjęcie.

Zosia Zborowska prężnie działa w sieci. Prowadzi konto na Instagramie, na którym nie tylko dzieli się swoimi macierzyńskimi doświadczeniami, ale także zwraca uwagę na ważne tematy. Kilka dni temu ze łzami w oczach zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc. Zachęcała do wsparcia zbiórki pieniędzy na leczenie Zosi Bigos, która walczy z SMA. Pomóc może terapia genowa, która jest bardzo kosztowna:

Gajs jest pewna Zosia, która ma tylko 14 dni, żeby żyć. Trochę hardcore, co? […] To jest Zosia. Ja przelałam właśnie na jej konto tysiaka. Mogę Was prosić o 1 zł? Każdego z Was? Złotówka od każdego z Was. To nie jest dużo. A jeśli każdy z Was tyle wpłaci to Zosi szanse na przeżycie będą już o wiele większe. Błagam Was o wsparcie.

Od tego momentu aktorka codziennie zachęca internautów, by wsparli, chociaż symboliczną kwotą, wspomnianą zbiórkę.

Zosia Zborowska pokazała pralnię. Jak jest wyposażona?

Zborowska zgromadziła wokół siebie sporo osób, z którymi stara się być w stałym kontakcie. Regularnie publikuje nowe treści, w których nie tylko zwraca uwagę na ważne sprawy, ale także dzieli się ciekawostkami z życia prywatnego. Niedawno właśnie tam ogłosiła, że wraca do pracy.

Jak zdradziła Zosia Zborowska we wpisie na Instastory, chociaż zdążyła się przygotować, z jedną rzeczą miała spory problem – nie mogła znaleźć odpowiedniej stylizacji:

Nadzia nadal śpi. Ja już ogarnięta po prysznicu, ale za cholerę nie wiem, w co mam się ubrać, a idę dziś do pracy nagrywać coś, gdzie będzie mnie widać (nie wiem, czy mogę mówić co) spytam się na miejscu. W każdym razie jestem w takim dziwnym momencie, że ciuchy z ciąży są za duże, a sprzed ciąży nadal za małe. Super, że udało mi się umyć włosy, zęby, wybalsamować, itd.

Z kolei w poniedziałkowy poranek aktorka wpuściła fanów do nieznanego dotąd pomieszczenia, które znajduje się w jej mieszkaniu. Pokazała pralnię, która jak wynika ze zdjęcia, jest świetnie wyposażona. Wiadomo, że jest tam pralka marki Miele, którą schowano w jednej szafce z drewnianym blatem. Za nią mieści się ściana z jasnych kafli, a także okno. W pomieszczeniu widać też rośliny doniczkowe.

Zosia Zborowska w opisie pod zdjęciem zdradziła, że odkąd została mamą, pranie wygląda u niej inaczej niż wcześniej:

Pranko odkąd ma się dziecko to już zupełnie inny level pranka.

Zosia Zborowska pokazała pralnię

Zosia Zborowska pokazała pralnię

Internauci nie przeszli obojętnie obok wpisu. W komentarzach komplementują wygląd pomieszczenia.


Zosia Zborowska pokazała pralnię

Zosia Zborowska pokazała pralnię

Zosia Zborowska pokazała pralnię

Zosia Zborowska pokazała pralnię

Zosia Zborowska pokazała pralnię

Zosia Zborowska pokazała pralnię

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×