Szukaj

Zosia Zborowska w pierwszą rocznicę ślubu pokazała niepublikowany filmik z uroczystości. Ale romantycznie!

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona ślub

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona ślub

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona świętują pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji aktorka udostępniła na swoim profilu przepiękne nagranie z uroczystości. Aż łza się w oku kręci!

Zosia Zborowska jest aktorką młodego pokolenia, która szerszej publiczności dała się poznać, uczestnicząc w show Polsatu – Twoja twarz brzmi znajomo. Oprócz udziału w programie ma na swoim koncie wiele ról w teatrach i polskich serialach. Widzom najbardziej jest znana z serialu Barwy Szczęścia, gdzie przez kilka sezonów wcielała się rolę ślicznej dentystki Anety. Na dużym ekranie po raz pierwszy zadebiutowała już jako dziecko. Mając zaledwie 11 lat, zagrała w filmie Złoto dezerterów. Teraz ma już ugruntowaną rolę w świecie filmu.

W parze z zawodową karierą idzie także szczęście w życiu osobistym. Gwiazda może pochwalić się tym, że udało jej się znaleźć tak zwaną miłość od pierwszego wejrzenia. W 2018 roku będąc na jednej z branżowych imprez, spotkała bowiem swojego obecnego męża Andrzeja Wronę. Uczucie pomiędzy nimi narodziło się niemal od razu. Niedawno w jednym z wywiadów wyznała, że tamtego pamiętnego wieczoru przegadali ze sobą kilka godzin. Ich relacja szybko stała się bardzo poważna i chociaż przez kilka miesięcy starali się ją ukrywać przed mediami, to w końcu postanowili zadebiutować u swego boku oficjalnie. Aktorka towarzyszyła przyszłemu mężowi podczas Gali Mistrzów Sportu.

Zosia Zborowska świętuje pierwszą rocznicę ślubu

Związek aktorki i siatkarza był na tyle silny, że zaledwie po kilku miesiącach znajomości zakochany mężczyzna poprosił swoją wybrankę o rękę. Zofia przyjęła pierścionek, a już po trzech miesiącach od tego wydarzenia zakochani powiedzieli sakramentalne tak. Dzisiaj małżonkowie świętują swoją pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji Zosia zamieściła na swoim profilu społecznościowym krótki film z dnia ślubu. Jest to fragment, na którym jej ojciec Wiktor Zborowski prowadzi ją do ołtarza, a w tle słychać muzykę z Króla Lwa.

Dokładnie rok temu wyszłam za mąż za najfantastyczniejszego człowieka, jakiego dane mi było spotkać. Płacze za każdym razem jak oglądam ten filmik. @w_kracze papierowa rocznica za nami! Życzę nam wielu kolejnych! KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE. P.S. Tak…właśnie do tej piosenki mój prywatny „Król Lew” (love u Daddy) poprowadził mnie w ramiona @w_kracze 

Na niezwykle wzruszającym nagraniu widać, że małżonkowie przysięgali sobie w bardzo romantycznym miejscu, otoczeni rodziną i przyjaciółmi. Panna młoda miała zjawiskowo piękną suknię i kilkumetrowy welon. Zakochanym życzymy kolejnych pięknych rocznic.

 


Zofia Zborowska i Andrzej Wrona ślub

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona ślub

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona ślub

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona ślub

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona ślub

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×