Zosia Ślotała dopiero co urodziła, a już ma powody do narzekania: „Teraz zaczyna się prawdziwa akcja”. To zdjęcie ma być dowodem

Zosia Ślotała kolekcja butów

Zosia Ślotała kolekcja butów

Zosia Ślotała po porodzie

Zosia Ślotała i Kamil Haidar ponownie zostali rodzicami. Pierwsze ich szczęście, to córka o oryginalnym imieniu Rania Konstancja. Jak będzie miał na imię syn, który niedawno przyszedł na świat? Tego jeszcze nie wiemy. Pewne jest natomiast, że mama i maleństwo wyszli już ze szpitala i są w domu. Ślotała zamieściła zdjęcie w sieci, którym poinformowała o tym fakcie swoich fanów:

My już w domu w komplecie! Teraz zaczyna się prawdziwa akcja  – napisała stylistka

Na zamieszczonym na Instagramie zdjęciu, widzimy nosidełko z noworodkiem i ogromną torbę z bukietami kwiatów: róż i tulipanów.

Wszystko wskazuje na to, że świeżo upieczona mama na bieżąco będzie relacjonować pierwsze dni z życia maleństwa. Po porodzie wizażystka również zamieściła fotograficzną informację dla obserwujących jej profil internautów:

Jest to drugi najpiękniejszy moment mojego życia… Jak zawsze w takich chwilach brakuje mi słów aby opisać jak szczęśliwa i wdzięczna jestem! – napisała szczęśliwa mama pokazując zdjęcie rączki syna

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Zosia Ślotala urodziła

Zosia Ślotala urodziła

Zofia Ślotała - Bal TVN 2016

Zofia Ślotała – Bal TVN 2016


Zosia Ślotala urodziła

Zosia Ślotala urodziła

Zosia Ślotała urodziła

Zosia Ślotała urodziła

Zosia Ślotała w kardiganie

Zosia Ślotała w kardiganie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×