Szukaj

Zosia Ślotała pokazała, jak wystylizowała dzieci na ślub. Sukni Rani mogą pozazdrościć największe gwiazdy

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała i Kamil Haidar wzięli ślub. Celebrytka pokazała, jak były ubrane jej dzieci. Odpowiedziała także na pytania fanów.

Zosia Ślotała i Kamil Haidar ogłosili swoje zaręczyny na początku sierpnia 2019 roku. Para zdecydowała się na ten ważny krok po czterech latach bycia razem. Chociaż stylistka gwiazd i jej ukochany są raczej oszczędni w komentarzach dotyczących ich wzajemnej relacji, to reporterce Jastrząb Post udało się zdobyć kilka szczegółów na temat tego, jak planują swój ślub:

To będzie bardzo prywatna ceremonia, absolutnie nie chcę angażować w to mediów. Jak już się wydarzy, to podzielimy się wesołą nowiną, ale to jest taki czas, gdzie chcemy spędzić z naszymi przyjaciółmi, żeby każdy czuł się komfortowo – wyznała w rozmowie z naszą reporterką.

Ślotała i Haidar zalegalizowali swój związek kilka dni temu. Wypowiedzieli „tak” w Łazienkach Królewskich, po czym zaprosili gości na przyjęcie weselne do luksusowej restauracji Belvedere. O menu zadbał Łukasz Guziński- szef kreatywny Restauracji Belvedere.

Ślub Zosi Ślotały i Kamila Haidara. Celebrytka pokazała jak były ubrane jej dzieci

Ślub Zosi i Kamila odbył się w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Liczba gości wynosiła 20 osób, zapewne miano na uwadze też trwającą pandemię koronawirusa. Młodej parze w tym ważnym dniu towarzyszyła m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, której mąż był bliskim przyjacielem Ślotały. W swoich mediach społecznościowych opublikowała relację z uroczystości.

Obserwujący gwiazdę fani były bardzo ciekawi zdjęć z tego ważnego dnia. Interesował ich nie tylko wygląd pary młodej, ale również ich dzieci. Przypomnimy, że małżeństwo doczekało się już dwójki dzieci. Zarówno chłopiec, jak i dziewczynka mają dość oryginalne imiona – Leonard  oraz Rania Konstancja. Między nimi jest niespełna 2 lata różnicy.

Dumna mama postanowiła pokazać ich stylizację. Dodała w relacji zdjęcie, na którym widać Ranię w pięknej, długiej różowej sukience. Jej długie włosy związane są dopasowaną kolorystycznie kokardą. Prezentuje się naprawdę uroczo. Na fotce brakuje jej brata, jednak zapewne gdy tylko Zosia dostanie zdjęcia ze ślubu, będziemy mogli podziwiać również jego.

Przy okazji gwizda odpowiedziała również na pytanie fanki o kolejne dziecko:

Na razie mamy pełne ręce z dwójką, ale kto wie – odpowiedziała dołączając emotikonę uśmiechu.

Jeszcze raz składamy gratulacje.


Zosia Ślotała

Zosia Ślotała

dzieci Zosi Ślotały

dzieci Zosi Ślotały

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×