8-letnia córeczka Zosi Ślotały trafiła do szpitala. Sytuacja jest poważna. Stylistka znika z Instagrama: „Dopóki wszystko nie wróci do normy”

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała ostatnim wpisem mocno zaniepokoiła swoich fanów w sieci. Opublikowała zdjęcie wprost ze szpitala, do którego trafiła jej kilkuletnia córeczka Rania. Co się dzieje?

Zosia Ślotała w show-biznesie zasłynęła już kilka lat temu. Jest jedną z najbardziej znanych stylistek w branży i specjalistką od personal shoppingu. Nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony fanów i kolorowej prasy. Na salonach po raz pierwszy można ją było zobaczyć w momencie, gdy zaczęła spotykać się z Borysem Szycem. Ich uczucie nie przetrwało jednak próby czasu, a każde z nich na nowo ułożyło sobie życie.

W sierpniu 2019 stylistka zaręczyła się z Kamilem Haidarem. Para spotykała się od czterech lat i wspólnie wychowywała już córeczkę Ranię i synka Leo. W 2020 roku zakochani wzięli ślub, na którym pojawiła się śmietanka polskiego show-biznesu.

Córka Zosi Ślotały trafiła do szpitala. Co się dzieje?

Po narodzinach dzieci ich mama zajęła się modą dla maluszków i otworzyła nawet własny butik w Warszawie. Zosia od kilku lat bardzo zręcznie łączy pracę zawodową z udanym życiem prywatnym. Jest szczęśliwą żoną i mamą i wiadomo, że nie może narzekać na brak klientów. W ciuszki dla dzieci zaopatruje się u niej między innymi Anna Lewandowska, a prywatnie panie są przyjaciółkami. Ślotała bardzo aktywnie prowadzi też konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją spora liczba internautów. Właśnie poinformowała ich, że na jakiś czas znika z sieci.

Zosia we wtorkowe przedpołudnie zamieściła na instagramowym profilu zdjęcie wprost ze szpitalnego łóżka, w którym wylądowała jej córeczka Rania. 8-letnia dziewczynka wymaga hospitalizacji, a w placówce towarzyszy jej mama.

Dziękujemy za wszystkie wiadomości. Dla rodzice nie ma nic gorszego niż problemy zdrowotne dziecka lecz najważniejsze, że jesteśmy pod opieką lekarzy. Dopóki wszystko nie wróci do normy będzie mnie tu mniej. Wiadomo, że dzieci są priorytetem! – napisała Zosia.

Na Instastory stylistka zamieściła kolejną fotografię i wyznała, że jej córeczka gorzej się poczuła, dlatego zdecydowała się udać z nią do szpitala. Nie zdradziła jednak, co dokładnie jej dolega.

U nas chwilowo taka sytuacja. Rania się gorzej poczuła i wylądowałyśmy w szpitalu. Ja się na chwilę wyłączam. Sami wiecie, że dzieci są najważniejsze – wyjaśniła fanom.

Pod postem zatroskanej mamy pojawiło się mnóstwo wsparcia dla kilkulatki i Zosi. Życzenia zdrowia przesyłają internauci, ale także gwiazdy show-biznesu. My również mamy nadzieję, że mama i córka jak najszybciej wrócą razem do domu.


Zosia Ślotała z córką w szpitalu

Zosia Ślotała z córką w szpitalu

Zosia Ślotała z córką w szpitalu

Zosia Ślotała z córką w szpitalu

Zosia Ślotała - Boże Narodzenie 2020

Zosia Ślotała - Boże Narodzenie 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×