Zosia Ślotała wyprzedaje swoją szafę! Gucci, Saint Laurent, ale są też ubrania z sieciówek!

Zosia Ślotała wyprzedaje szafę

Zosia Ślotała wyprzedaje swoją szafę

Zosia Ślotała wyprzedaje szafę! Gwiazda słynie ze swojego dziewczęcego, delikatnego gustu oraz mody dziecięcej, którą tworzy dla swojej własnej marki Petit Maison. Często zachwyca kreacjami i stylizacjami na czerwonych dywanach – tym razem postanowiła dać szansę innej dziewczynie na zaistnienie w swoich obłędnych ubraniach i zorganizowała wyprzedaż szafy!

Porządki w garderobie, choć zwykle bardzo emocjonalne, czasem są potrzebne. Zosia postanowiła wybrać kilkanaście perełek ze swojej kolekcji i oddać je w ręce kogoś, kto tak jak ona będzie potrafił je docenić. Wyprzedaż ogłosiła na swoim Instagramie:

Moje drogie!!!! W końcu udało mi się zorganizować wyprzedaż moich rzeczy. Wiecie że moda to moja pasja dlatego zależy mi aby moje ubrania trafiły w dobre ręce i dostały drugie, modowo szalone życie ❤ Widzimy się w niedziele! Ja będę przez cały dzień z Wami… ma nadzieję, że się spotkamy 🙂 #WielkaWyprzedaż#SzafaMissZi

Na wyprzedaży u Zosi będzie można znaleźć kreacje i dodatki od Just Paul, Gucciego, Yves Saint Laurenta, Sabriny Pilewicz czy Lidii Kality. Znajdzie się również kilka perełek, które wyprodukowała Zara czy Mohito. Coś dla siebie znajdą nie tylko wielbicielki stylu Zosi, ale również jej uroczych dzieci – ubranka Rani i Leo także znajdą się wśród wystawionych na sprzedaż rzeczy. Gdzie odbędzie się wyprzedaż?

W najbliższą niedzielę, 18 listopada na ulicy Wilczej 3/42 od godziny 10:00 do godziny 18:00.

Skusicie się?

Zosia Ślotała pokazała zdjęcia z chrztu syna! Lepszej promocji dla swojego biznesu nie mogła wymyślić

O takim dopingu Robert Lewandowski nawet nie marzył! Zosia Ślotała i Anna Lewandowska z córkami szalały na stadionie!

Gwiazdy na pokazie Thecadess: Barbara Kurdej-Szatan, Anna Czartoryska, Zofia Ślotała, Lara Gessler


Zosia Ślotała wyprzedaje szafę

Zosia Ślotała wyprzedaje szafę

Zosia Ślotała wyprzedaje szafę

Zosia Ślotała wyprzedaje szafę

Zosia Ślotała wyprzedaje szafę

Zosia Ślotała wyprzedaje szafę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×