Zosia Ślotała pochwaliła się młodszą siostrą. Jakie one piękne. Nie można się napatrzeć!

Zofia ŚLotała pokazała siostrę

Zofia ŚLotała pokazała siostrę

Zosia Ślotała pochwaliła się piękną, młodszą siostrą. Anna Ślotała obchodziła 30. urodziny, więc okazja była niebagatelna. Pozują razem radośnie uśmiechnięte. Jak wyglądają?

Zosia Ślotała, to jedna z najbardziej znanych stylistek w Polsce, a także specjalistka od wizażu i personal shopping. W sierpniu 2019 roku, po czterech latach znajomości, przyjęła oświadczyny Kamila Haidara.

Poznaliśmy się na Stadionie Narodowym. Abstrakcyjna historia. Były wtedy MŚ w windsurfingu. Ani ja nie mam nic z tym wspólnego, ani Kamil. Byliśmy ze wspólnymi znajomymi, oni nas poznali ze sobą, poszliśmy razem na obiad, później na siebie „wpadaliśmy” i z tego zrodziła się wielka miłość – opowiadała o początkach znajomości.

Ruszyły przygotowania do ślubu i wesela, o których sami zainteresowani nie mówili zbyt wiele. Zalegalizowali swój związek we wrześniu ubiegłego roku w Łazienkach Królewskich. Następnie zaprosili gości na przyjęcie weselne do restauracji Belvedere. Panna młoda zachwyciła oryginalnym strojem i szybko zyskała miano najbardziej fantazyjnie ubranej panny młodej roku. Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, młodej parze towarzyszyło 20 osób, wśród których znalazła się bliska rodzina i przyjaciele.

Poprawiny z kolei odbyły się w stylu góralskim, czym młoda małżonka pochwaliła się w sieci. Zosia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, ale strzeże prywatności i konsekwentnie nie pokazuje twarzy dzieci, a ma ich dwoje – Ranię i Leo. Na instagramowym koncie stylistki trudno znaleźć też fotografie, na których celebrytka pozuje z rodziną. A jednak! Tym razem Ślotała zrobiła wyjątek i udostępniła zdjęcie, na którym pojawia się u boku siostry.

Zosia Ślotała pokazała siostrę. Jak wygląda Anna?

W czwartek na profilu Zosi Ślotały pojawiło się zdjęcie, na którym stylistka pozuje ze swoja młodszą siostrą. Anna Ślotała właśnie skończyła 30 lat, więc została godnie przywitana w klubie 30-stek.

The day when your sister joins the 30’s Club!  Happy Birthday @aniaslotala! Najlepszy czas dopiero przed Tobą! #sister #birthdaygirl #dirty30 – napisała Zofia.

Obie panie są piękne, nic dziwnego więc, że post zalały komentarze pełne komplementów. Nie ma się co dziwić, bo aż nie można się napatrzeć.


Zofia ŚLotała pokazała siostrę, Annę

Zofia ŚLotała pokazała siostrę, Annę

Zosia Ślotała z siostrą

Zosia Ślotała z siostrą

Zosia Ślotała u Izabeli Janachowskiej

Zosia Ślotała u Izabeli Janachowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×