Zosia Ślotała w święta zaszalała i pokazała całą rodzinę. Wielkanoc spędzają w tropikach. Jej dzieci to prawdziwe słodziaki

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała Wielkanoc postanowiła spędzić z dala od Polski. Razem z mężem i dziećmi wybrali się na zaległy miesiąc miodowy. Właśnie pokazała piękne rodzinne zdjęcie. 

Zosia Ślotała to jedna z najbardziej znanych w naszym kraju stylistek, wizażystek i specjalistek od personal shoppingu. Kilka lat temu zrobiło się o niej bardzo głośno ze względu na związek ze starszym od niej aktorem Borysem Szycem. Razem pokazywali się na salonach i branżowych imprezach. Przez kilka miesięcy prasa rozpisywała się o łączącym ich uczuciu i brała pod lupę każdy krok. Plotkarskie media analizowały jej stylizacje, fryzury, a także sporo pisały o tym, że jest w konflikcie z poprzednią partnerką ukochanego. Relacja ta nie przetrwała próby czasy, a każde z nich ułożyło sobie życie na nowo.

Zosia nadal wzbudza spore zainteresowanie prasy, a dzięki temu, że skrupulatnie prowadzi swój profil w social mediach, możemy zobaczyć, jak doskonale sobie radzi. Spełnia się nie tylko zawodowo, ale także prywatnie. Jest szczęśliwą żoną i matką.

Zosia Ślotała pokazała rodzinne zdjęcie

W sierpniu 2019 roku przyjęła pierścionek zaręczynowy od swojego ukochanego Kamila Haidara. Wcześniej związani byli ze sobą przez 4 lata. Ceremonią nie afiszowali się w mediach i raczej starali się utrzymać wszystko w tajemnicy. Przygotowania trwały dosyć długo i dopiero we wrześniu zeszłego roku powiedzieli sobie tak w Łazienkach Królewskich. Towarzyszyła im tylko najbliższa rodzina i przyjaciele, którzy razem spotkali się później w restauracji Belvedere.

Małżonkowie doczekali się już dwojga dzieci. Najpierw na świat przyszła ich córeczka Rania Konstancja, a późnej dołączył do niej młodszy brat, który otrzymał imię Leo. Od czasu narodzin dzieci Zosia zajmuje się także projektowaniem ubranek dla najmłodszych.

Święta Wielkanocne rodzina spędza na rajskiej wyspie. Jak wspomniała w jednym ze swoich postów, odłożyli z mężem miesiąc miodowy i postanowili, że wyruszą na niego w pełnym składzie, by pokazać dzieciom trochę świata. Dzisiaj gwiazda pochwaliła się pięknym rodzinnym kadrem. Wszyscy szli boso na śniadanie wielkanocne.

W tym roku pierwszy raz w życiu idziemy boso na śniadanie Wielkanocne! Życzymy Wam Wesołych Świąt – napisała pod rodzinnym kadrem.

Zdjęcia, na których możemy zobaczyć rodzinę w pełnym składzie, są prawdziwą rzadkością na profilu Zosi. Widać jednak, że na wyjeździe bawią się doskonale, a dzieci gwiazdy mocno już wyrosły i są po prostu urocze.

Pod postem pojawiło się sporo świątecznych życzeń, do których my również się przyłączamy.


Zosia Ślotała

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×