Szukaj

Zosia Ślotała pierwszy raz opublikowała tak intymne zdjęcie z Haidarem. Powód mieli szczególny: „Dziękuję”

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała

Zofia Ślotała podzieliła się z internautami bardzo osobistym zdjęciem z ukochanym, Kamilem Haidarem. To pierwszy raz, kiedy możemy oglądać taką fotografię, ale powód miała szczególny.

Zosia Ślotała i Kamil Haidar zaręczyli się na początku sierpnia ubiegłego roku, po 4 latach wspólnego życia. O ich życiu niewiele wiadomo. Para rzadko komentuje swoją relację. Jedynym dowodem ich miłości  i tego, że relacja trwa, są regularnie publikowane zdjęcia, na których główną rolę odgrywają ich dzieci – córka Rania i syn Leo.

O ich zaręczynach poinformowała na Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak, a była to niespodzianka dla Zosi.

Nigdy nie zapomnę wczorajszej nocy. Moja największa miłość, największa przygoda i najlepsza decyzja. Zaręczeni. P.s. mimo ponad 20 osób zaangażowanych w niespodziankę, nic nie wiedziałam – ekscytowała się po fakcie celebrytka.

Po zaręczynach miał być oczywiście ślub, ale zaplanowany na tegoroczne wakacje nie odbył się ze względu na pandemię.  Ślotała miała już wybraną suknię ślubną i przygotowany scenariusz wesela. Naszej reporterce wyznała, że nie jest przykro z tego powodu, bowiem odwołanie uroczystości w żaden sposób nie wpływa na jej relację z Kamilem Haidarem.

Przekładamy. Temat jest zawieszony głównie ze względu na bezpieczeństwo naszych gości. W ogóle nie mam z tym żadnego problemu, ani nie jest mi przykro. Takie są realia, do tego trzeba się dostosować i dalej iść do przodu.

Jednak mimo wszystko jest co świętować.

Zofia Ślotała i Kamil Haidar na intymnej fotografii. Co świętują?

Mimo że przewrotność losu spowodowała, że Zosia i Kamil nie mogli stanąć na ślubnym kobiercu, para ma się dobrze i właśnie świętuje 6 lat razem, o czym na Instagramie poinformowała Ślotała. Opublikowała wspólne zdjęcie – a tych nie ma zbyt wiele – i napisała piękną wiadomość dla ukochanego. Może trochę przewrotna, bo na fotografii, żadne z nich się nie uśmiecha. Piękny staż, a i humor dopisuje.

Dzisiaj z @kamilhaidar obchodzimy rocznice … Dziękuję za wszystkie Twoje uśmiechy którymi mnie obdarzyłeś przed te 6 lat LOOOOOOVE!!!!!  #anniversary

Internauci pospieszyli z gratulacji i dokładnie wiedzą, że Zosi chodzi o uśmiech wewnętrzny. Życzymy jeszcze wielu lat razem.


Kamil Haidar i Zosia Ślotała

Kamil Haidar i Zosia Ślotała

Zosia Ślotała i Kamil Haidar – otwarcie Healthy Center by Ann Anny Lewandowskiej

Zosia Ślotała i Kamil Haidar – otwarcie Healthy Center by Ann Anny Lewandowskiej

Zosia Ślotała i Kamil Haidar zaręczyli się

Zosia Ślotała i Kamil Haidar zaręczyli się

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×