Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Kamil Haidar pierwszy raz na salonach z Zosią Ślotałą! Para jak z obrazka?Zosia Ślotała i Kamil Haidar na pokazie Dawida Wolińskiego

Zosia Ślotała zaistniała w polskim show-biznesie dzięki związkowi z Borysem Szycem. Po jakimś czasie drogi tej dwójki jednak się rozeszły, a stylistka ułożyła sobie życie na nowo, tym razem u boku biznesmena, Kamila Haidara.

Dzisiaj para tworzy idealny, zgrany duet i wspólnie wychowuje córeczkę Ranię. Ostatnio cała rodzina wybrała się na wspólne wakacje do Dubaju (Zobacz: Zosia Ślotała w bikini. Stylistka pokazuje ciało po ciąży. Odważnie!). Para jednak docenia prywatność i stara się chronić swoje życie. Wyjątkowo rzadko pojawiają się razem na medialnych imprezach, a o wspólnym pozowaniu na ściance nie ma mowy.

Tymczasem wczoraj Zosia i Kamil zrobili wyjątek. Zakochani pojawili się razem na pokazie najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego. Fotoreporterom udało się uchwycić ich na wspólnych zdjęciach.

Jak udało nam się dowiedzieć, Kamil Haidar od wielu lat przyjaźni się z Dawidem Wolińskim. Muzyk zasiadł w pierwszym rzędzie na pokazie projektanta, który wielokrotnie przygotowywał dla niego ubrania, m.in. na Bal TVN dwa lata temu.

Lubicie tę parę? Uważacie, że powinni częściej pojawiać się na medialnych wydarzeniach?

Zosia Ślotała i Kamil Haidar na pokazie Dawida Wolińskiego

Zosia Ślotała i Kamil Haidar na pokazie Dawida Wolińskiego

Zosia Ślotała i Kamil Haidar na pokazie Dawida Wolińskiego

Obserwujesz Zosię Ślotałę na Instagramie?Komentarzy: 2


Edka | 7 kwietnia 2016, 16:27

Od razu widac ze sila go tam zaciagnela!


Gość | 7 kwietnia 2016, 14:07

Para jak z obrazka? On wyglada jakby chcial uciec.ma wyglad psychola


Dodaj komentarz
×