Szukaj

Zosia Ślotała z partnerem na urodzinach. Jubilatka wyglądała jak księżniczka

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała i Kamil Haidar nieźle imprezują. Właśnie pokazali zdjęcia z imprezy urodzinowej bratanicy partnera projektantki wnętrz. 

Zosię Ślotałę poznaliśmy kilka lat temu jako partnerkę Borysa Szyca. Razem pojawiali się na salonach, doczekali się nawet wspólnej okładki w Gali. Choć ich uczucie nie przetrwało próby czasu, to podobno wciąż łączą ich dobre relacje.

Nie omijamy się. Jesteśmy dorośli i każde z nas żyje teraz swoim życiem. Ja założyłam rodzinę i jestem szczęśliwa, i spełniam się. Borys i Justyna również wyglądają na dobrze dobraną parę. – przyznała Ślotała.

Dziś w jej sercu mieszka zupełnie inny mężczyzna. To muzyk. Zosia Ślotała i Kamil Haidar zaręczyli się na początku sierpnia ubiegłego roku, po 4 latach wspólnego życia. O ich prywatności wiemy niewiele. Para rzadko komentuje swoją relację. Jedynym dowodem ich miłości są regularnie publikowane zdjęcia, na których główną rolę odgrywają ich dzieci – córka Rania i syn Leo.

O zaręczynach Zosi Ślotały i Kamila Haidara dowiedzieliśmy się z Instagrama Agnieszki Woźniak-Starak. Prezenterka w swojej relacji na InstaStories pokazała, jak wyglądało przyjęcie zaręczynowe przyszłej panny młodej. Sama zainteresowana też w końcu zabrała głos.

Nigdy nie zapomnę wczorajszej nocy. Moja największa miłość, największa przygoda i najlepsza decyzja. Zaręczeni. P.s. mimo ponad 20 osób zaangażowanych w niespodziankę, nic nie wiedziałam – mogliśmy przeczytać na Instagramie celebrytki.

Po zaręczynach zwykle przychodzi czas na ślub. Gwiazda, chociaż myśli o ślubie z Kamilem, to jednak niechętnie dzieliła się informacjami na ten temat. Az w końcu w wywiadzie dla Vivy! padł pierwszy termin:

W przyszłym roku. Podjęłam decyzję, że w tym roku skupiam się na rozwoju mojej marki Petite Maison na rynkach zagranicznych. Kamil też jest bardzo zajęty – ma zabukowaną trasę koncertową po Europie. Nie wyrobilibyśmy się, a ponieważ jestem perfekcjonistką, muszę mieć wszystko dograne i dopięte na ostatni guzik – zdradziła Ślotała.

Zosia Ślotała i Kamil Haidar na imprezie

Tymczasem Zosia i Kamil bawią się na urodzinach jego rocznej bratanicy. Zdjęciem z wydarzenia podzieliła się z internatami stylistka.

Święto! Kamil prawiej uśmiechnął się do zdjęcia. A wszystko z okazji 1 urodzin jego bratanicy.. Mili. Mila miała przepiękne arabskie przyjęcie a sama wyglądała jak księżniczka! Sto lat! – opisała na Instagramie imprezę Zosia.

Jak przystało na urodziny małej księżniczki, dominował pudrowy róż i biel. Nas zaskoczył tort w kształcie łabędzia. Jeśli wyglądał tak, jak smakował, to zazdrościmy imprezy.


Zosia Ślotała i Kamil Hajdar

Zosia Ślotała i Kamil Hajdar

Zosia Ślotała na urodzinach bratanicy Kamila

Zosia Ślotała na urodzinach bratanicy Kamila

Zosia Ślotała na urodzinach bratanicy Kamila

Zosia Ślotała na urodzinach bratanicy Kamila

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×